STIHL Vysokotlaký čistič RE 80
Kód: RE020114538Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Vysokotlaký čistič RE 80
Lehké a kompaktní základní nářadí s robustním vysokotlakým čerpadlem z hliníku, rotační tryskou, nastavitelnou plochou tryskou a sadou na přidávání čistících prostředků. Místo šetřící a bezpečné uložení příslušenství přímo na vysokotlakém čističi. Rychlospojka pro snadné připojení vysokotlaké hadice na vysokotlaký čistič a pistoli.
Elektrický vysokotlaký čistič RE 80: Pro snadné a praktické čištění
Technická specifikace
- Příkon: 1.700 W
- Jmenovité napětí: 230 V
- Pracovní tlak: 90 bar
- Max. tlak: 120 bar
- Min. dodávka vody: 330 l/h
- Max. průtok vody: 430 l/h
- Max. teplota přiváděné vody: 40 °C
- Hmotnost: 7 kg
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické tlakové čističe |
|---|---|
| Délka vysokotlaké hadice: | 5 m |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Pracovní tlak: | 90 bar |
| Regulace tlaku: | Mechanicky |
| Váha těla stroje: | 7,00 kg |
| Jmenovité napětí: | 220-230 V |
| Počet fází: | 1 |
| Spotřeba energie: | 1,70 kW |
| Otáčky elektromotoru: | 20000 ot/min |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Průtok vody: | 330-430 l/h |
| Max. teplota přívodní vody: | 40 °C |
| Kmitočty: | 50-60 Hz |
| Hladina akustického tlaku: | 80 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 91 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

