STIHL Vysokotlaký čistič RE 282 Plus
Kód: 47880124521Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Vysokotlaký čistič RE 282 Plus
Vysokotlaký čistič s vysokým výkonem a uživatelským komfortem. Pomaluběžný motor, hadicový buben s přídavnou pomůckou pro navíjení, 15 m dlouhá vysokotlaká hadice vyztuženou ocelovou tkaninou, druhá stříkací trubka s rotující tryskou, síťové napětí 400 V, písty s keramickým povrchem odolné proti opotřebení, ergonomické profesionální stříkací zařízení STIHL, nádobka na čisticí prostředek, regulace tlaku/množství, manometr,velký vodní filtr.
Komfortní vysokotlaký čistič s pracovním tlakem 160 barů
Technická specifikace
- Provozní tlak 60 až 160 bar
- Maximální tlak 200 bar
- Min. propustnost vody 700 l / hod
- Maximální propustnost vody 760 l / hod
- Max. teplota topné vody 60 ° C
- Výkon 3,5 kW
- Síťové napětí 400 V/3 ~ / 50 Hz
- otáčky motoru 1.450 min-1
- Délka napájecího kabelu 5 m
- Hmotnost 42 kg
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické tlakové čističe |
|---|---|
| Délka vysokotlaké hadice: | 15 m |
| Max. průtok vody: | 760 l/h |
| Pracovní tlak: | 160 bar |
| Regulace tlaku: | Na stroji |
| Váha těla stroje: | 40,00 kg |
| Výbava: | Tlakoměr, Integrovaný naviják hadice, Dávkovač čistícího prostředku |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Počet fází: | 3 |
| Spotřeba energie: | 3,50 kW |
| Otáčky elektromotoru: | 1450 ot/min |
| Max. tlak: | 200 bar |
| Průtok vody: | 700-760 l/h |
| Max. teplota přívodní vody: | 60 °C |
| Kmitočty: | 50 Hz |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Hladina akustického tlaku: | 73,4 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 87,6 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

