STIHL Vysokotlaký čistič RE 110 PLUS
Kód: 49500114533Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Vysokotlaký čistič RE 110 PLUS
Robustní vysokotlaký čistič s asynchronním motorem bez kartáčků, vysoce kvalitním hliníkovým čerpadlem a PLUS výbavou, pokud jde o komfort. Kompaktní design s výsuvnou hliníkovou teleskopickou rukojetí. Do boku výklopná ukládací přihrádka s integrovaným uložení trysek a síťového kabelu. S rotační tryskou, nastavitelnou plochou tryskou a sadou na přidávání čistících prostředků. Vysokotlaká hadice dlouhá 8 m s rychlospojkou. S hadicovým bubnem (PLUS) pro zvlášť snadnou manipulaci a uložení vysokotlaké hadice.
Elektrický vysokotlaký čistič RE 110 PLUS: Robustní vysokotlaký čistič s komfortní výbavou
Technická specifikace
- Délka vysokotlaké hadice m: DN6 - 8
- Pracovní tlak bar: 110
- Hmotnost kg: 20,3
- Max. tlak bar: 150
- Min. dodávka vody l/h: 380
- Max. průtok vody l/h: 430
- Max. teplota přiváděné vody °C: 40
- Výkon kW: 1,7
- Hladina akustického tlaku dB(A): 73
- Hladina akustického výkonu dB(A): 85
- Délka kabelu m: 5
- Jmenovité napětí V: 220-230
- Frekvence Hz: 50
- Rychlost U/min: 2.850
https://www.youtube.com/watch?v=_dzuIszY8Mk
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické tlakové čističe |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka vysokotlaké hadice: | 8 m |
| Max. průtok vody: | 430 l/h |
| Pracovní tlak: | 110 bar |
| Regulace tlaku: | Mechanicky |
| Váha těla stroje: | 20,30 kg |
| Výbava: | Integrovaný naviják hadice |
| Jmenovité napětí: | 220-230 V |
| Počet fází: | 1 |
| Spotřeba energie: | 1,70 kW |
| Otáčky elektromotoru: | 2850 ot/min |
| Průtok vody: | 380-430 l/h |
| Max. teplota přívodní vody: | 40 °C |
| Kmitočty: | 50 Hz |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Hladina akustického tlaku: | 73 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 85 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 0,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

