Stihl vysavač SHA 140
Kód: SA070117104Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorový sací štěpkovač SHA 140.0 (SA070117104)
Stroj je dodáván bez akumulátoru a nabíječky !
Mimořádně výkonný akumulátorový sací drtič STIHL SHA 140 ze systémem STIHL AP je vhodný zejména pro profesionály v zahradnictví, komunálních službách a úklidových službách. Vhodný k efektivnímu vysávání listí, trávy, odřezků živých plotů a jejich drcení přímo v zařízení. Velmi dobře sbírá na povrchu jako je asfalt, beton, štěrk a velmi dobře si poradí se sběrem na záhonech či trávě. .
Akumulátorový vakuový vysavač STIHL SHA 140 můžete díky jeho tichému provozu použít k úklidu bez ochrany sluchu. Pomocí variabilní spínací páky lze plynule regulovat sací výkon a přizpůsobit jej dle potřeby. Pro maximální sací výkon má SHA 140 funkci boost , kterou snadno aktivujete pomocí spínací páčky. Kovové sekací nože zajišťují efektivní drcení vysátých materiálů, které jsou transportovány přímo do sběrného vaku o objemu 55 litrů. Pro vyprázdnění lze sáček vyjmout bez nářadí a lze jej snadno otevřít a znovu zavřít díky robustním, odolným kovovým přezkám.
Akumulátorový vakuový skartovač STIHL SHA 140 je připraven pro použití s volitelně dostupným konektorem STIHL Smart Connector 2 A.
V našem přehledu provozních a nabíjecích dob STIHL akumulátorů můžete vidět, jak dlouho můžete s akumulátorovým vakuovým drtičem STIHL SHA 140 pracovat a jak dlouho trvá nabití baterie.
Veškeré akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je navrženo pro běžné a také profesionální použití i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Má chranu proti stříkající vodě. Účinnost je prokázána náročnými interními testy. Test stříkající vody je založen mimo jiné na standardu IPX4.
Technická specifikace
- Jmenovité napětí: 36 V
- Hmotnost: 5,1 kg
- Průtok vzduchu: 910 m³/h
- Hladina akustického tlaku: 83 dB(A) 1)
- Hladina akustického výkonu: 96 dB(A) 1)
- Hodnota vibrací vpravo: 0,7 m/s² 2)
- Doporučená baterie: AP 300 S
- Poměr štěpkování: 1:14
- Systém baterií: AP
- Objem sběrného vaku: 55 litrů
- Průtok vzduchu: 910 m³/h
- Doba provozu na baterie s AP 300 S: 0-60 min.
- Doba provozu baterie s AP 300: 0-38 min
- Stupeň krytí: IPx4
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Funkce: | Vysávání |
| Váha těla stroje: | 5,10 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Max. provozní doba baterie AP 300 S: | 60 min |
| Poměr drcení: | 1:14 |
| Objem záchytného vaku: | 55 l |
| Průtok vzduchu v režimu sání: | 910 m³/h |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku v režimu sání: | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu v režimu sání: | 96 dB(A) |
| Hodnota vibrací vpravo v režimu sání: | 0,7 m/s² |
| Hodnota vibrací vlevo v režimu sání: | 0,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

