STIHL vysavač SH 86
Kód: 42410110932Detailní popis produktu
STIHL Foukač / vysavač SH 86
Ideální pro čištění větších ploch bez přístupu k elektrické přípojce. Velmi výkonný a snadno ovladatelný. Typické použití je při vysávání listí, ale spektrum použití je daleko širší. Snadnou přestavbu se může jeho funkce měnit z vysavače na foukač a naopak. Při přestavbě na vysávací funkci zpracuje namontovaná rozmělňovací hvězdice objem vysávaného materiálu až v poměru 12:1
Naše +
Zdvihový objem cm³ 27,2
Výkon kW/ks 0,8/1,1
Hmotnost kg 5,7
Foukací síla 15 N
Objemový průtok vzduchu m³/hod. 770
Hladina akustického tlaku dB(A) 96,0
Hladina akustického výkonu dB(A) 105,0
Hodnota vibrací vlevo/vpravo m/s² 1,8/1,5
Výbava Kulatá tryska, plochá tryska
- Antivibrační systém: existující antivibrační systém snižuje vibrace na minimální míru a zaručuje tím i při delším použití komfort při práci.
- ElastoStart: jako následek kompresního tlaku vznikají při nahazování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. ElastoStart je významně snižuje. Speciální tlumící prvek ve startovací rukojetí se protáhne v závislosti na tažné síle a způsobí tak, že je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.
- 2-MIX: při výplachu se mezi spálenou náplň ve spalovacím prostoru a čerstvou náplň v klikové skříni dostává vzduchová vrstva neobsahující palivo. Tento polštář snižuje při změně zatížení motoru ztráty při výplachu obsahující palivo – a tím i zatěžování člověka a životního prostředí.
- Páčka plynu s aretací s tlačítkem stop: plynovou páčku lze mezi volnoběhem a plným plynem zajistit v libovolné poloze. Krátké stisknutí palcem na tlačítko stop vede k vypnutí. Nářadí je pak automaticky opět připraveno k provozu.
- Ovládání jednou rukou s měkkou zónou na rukojeti: ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkou částí. Ovládání nářadí je snadné a bezpečné a ruka zůstává na rukojeti. Plynovou páčku lze mezi volnoběhem a plným plynem zajistit v libovolné poloze. Zvláště při delší práci je to nepodcenitelné usnadnění práce..
- Ruční palivové čerpadlo: ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko. Veškeré motorové nářadí pro ošetřování zeleně a všechny foukače jsou vybaveny ručním palivovým čerpadlem.
- Závěsný popruh/závěsný systém: závěsné popruhy STIHL ulehčují zvláště při dlouhodobém používání práci. Nabízí velkou volnost pohybu a poskytují bezpečnost při použití nářadí. Závěsný popruh STIHL vhodný k příslušnému modelu je součástí sériové výbavy.
Výkonnný foukač/vysavač s rozmělňovací hvězdicí.
Technická specifikace
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové foukače a vysavače |
|---|---|
| Foukací síla: | 15 N |
| Funkce: | Foukání, Vysávání |
| Hubice: | Kulatá, Plochá |
| Váha těla stroje: | 5,60 kg |
| objem: | 27,2 cm³ |
| CO₂: | 848 g/kWh |
| Průtok vzduchu v režimu sání: | 770 m³/h |
| Objem záchytného vaku: | 45 l |
| Poměr drcení: | 1:14 |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 76 m/s |
| Max. rychlost proudění vzduchu s plochou tryskou: | 89 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 755 m³/h |
| Proudění vzduchu s plochou tryskou: | 620 m³/h |
| Hladina akustického tlaku: | 92 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 105 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,4 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

