STIHL Tlakový čistič REA 60.0 PLUS
Kód: RA010117601Detailní popis produktu
STIHL Tlakový čistič REA 60.0 PLUS
Akumulátorový vysokotlaký čistič STIHL REA 60 PLUS je lehký a přenosný nástroj pro úklidové práce v místech bez elektrické a vodovodní přípojky, v domě a na zahradě. S touto tlakovou myčkou na baterie můžete efektivně provádět všestranné soukromé úklidové práce kdekoli, například na terasách, schodech nebo dokonce zahradním nábytku.
Napájení zajišťuje výkonná systémová baterie STIHL AK. Pokud v blízkosti není přípojka vody, můžete pracovat v režimu sání a například používat vodu z dešťového sudu pomocí volitelně dodávané sací hadice. Nebo můžete jako soběstačnou zásobu vody použít praktický vozík s 20l nádrží na vodu, který je k dispozici jako příslušenství.
Tichý a výkonný EC motor STIHL REA 60 PLUS v kombinaci s robustním vysokotlakým čerpadlem a hliníkovou hlavou čerpadla umožňuje maximální tlak až 130 barů a podporuje rychlý postup práce. Pro efektivní čištění různých povrchů má STIHL REA 60 PLUS plynulou regulaci tlaku a je vybaven tryskou 3 v 1. Jednoduchým otočením si můžete vybrat rotorovou trysku, plochou trysku nebo trysku na mycí prostředek. Jednotlivé trysky není potřeba dále skládat a demontovat. Rychlospojka vysokotlaké pistole zajišťuje, že se vysokotlaká hadice během čištění nezkroutí. Dále je STIHL REA 60 PLUS vybaven integrovaným navijákem hadice s vedením hadice, který umožňuje pohodlnou manipulaci s vysokotlakou hadicí o délce 5 m a prostorově úsporné skladování. Integrované držáky pro vysokotlakou pistoli a trysku usnadňují přepravu a skladování.
- Napětí baterie 36 V
- Typ baterie Lion - AK System
- Kompaktní třída
- Pracovní tlak 100 barů
- Průtok vody 240-270 l/h
- Hmotnost (bez akumulátoru) 6,5 kg
- Bez baterie a nabíječky
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové tlakové čističe |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Délka vysokotlaké hadice: | 5 m |
| Max. průtok vody: | 270 l/h |
| Pracovní tlak: | 100 bar |
| Regulace tlaku: | Na stroji |
| Váha těla stroje: | 6,50 kg |
| Výbava: | Integrovaný naviják hadice |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AK 30 S |
| Max. provozní doba baterie AK 30 S: | 25 min |
| Max. tlak: | 130 bar |
| Průtok vody: | 240-270 l/h |
| Max. teplota přívodní vody: | 40 °C |
| Stupeň ochrany: | IPX5 |
| Hladina akustického tlaku: | 72 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 85 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 1,7 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

