STIHL SGA 85 postřikovač
Kód: 48540117010Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
SGA 85.0: Akumulátorový postřikovač pro použití v zahradnictví a údržbě krajiny i při pěstování ovoce, zeleniny a vína
Výkonný akumulátorový zahradní postřikovač STIHL SGA 85 je prvním akumulátorovým postřikovačem v sortimentu STIHL, který pomáhá profesionálním uživatelům efektivně aplikovat přípravky na ochranu rostlin nebo hnojiva. Díky vysokému pracovnímu tlaku a velké průhledné nádrži o objemu 17 litrů s ukazatelem stavu naplnění je zádový postřikovač STIHL SGA 85 ideálním pomocníkem pro zahradníky a zemědělce, a to i při náročných pracích na velkých pěstebních plochách, jako jsou sady nebo vinice. Pracovní tlak zádového tlakového postřikovače o hmotnosti 6,2 kg můžete snadno a flexibilně nastavit pomocí otočného ovladače v rozmezí 1 až 6 barů. Díky mimořádně pohodlnému systému pro přenášení s individuálně nastavitelnými zádovými popruhy a výškově nastavitelným hrudním popruhem pohodlně zvládnete i delší práce. Díky mosazné duté kuželové trysce můžete s akumulátorovým postřikovačem STIHL SGA 85 přesně aplikovat příslušnou kapalinu. Integrovaný filtrační prvek zabraňuje pronikání nečistot z nádrže do stříkací trubice. Pouzdro na volitelném bederním pásu STIHL pro model SGA 85 slouží k bezpečnému uložení stříkací trubice během práce.
Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.
Výbava a funkce
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
STÁLÝ VÝKON BEZ OHLEDU NA ÚROVEŇ NABITÍ AKUMULÁTORU. Výkon spotřebičů jiných značek napájených z akumulátoru se obecně během provozu snižuje s tím, jak se akumulátor vybíjí. To není případ akumulátorového nářadí STIHL se systémem CONSTANT POWER. Díky inteligentní elektronice pracuje Váš přístroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 0,5 kW
- Aku systém: AP
- Hmotnost: 6,2 kg
- Průtok vody: 1,5-3,1 l/min
- Objem nádoby: 17 l
- Šířka x hloubka x výška: 40,6x29,2x60,6 cm
- Stupeň ochrany: N/A
- Hladina akustického tlaku: 66 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 77 dB(A)
- Vibrační hodnota vpravo: 0,9 m/s²
- Pracovní tlak: 6 barů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rosiče a postřikovače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Max. pracovní tlak: | 6 bar |
| Objem nádrže: | 17 l |
| Váha těla stroje: | 66,20 kg |
| Výbava: | Tlakoměr |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 1000 min |
| Průtok vody: | 1,5 - 3,1 l/min |
| Pracovní tlak: | 1 - 6 bar |
| Rozměry (DxŠxV): | 29,2 x 40,6 x 60,6 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 66 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 77 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 0,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


