STIHL SG 51 zádový postřikovač
Kód: 42550194950Detailní popis produktu
SG 51: Zádový postřikovač pro příležitostné i profesionální nasazení
Zádový zahradní postřikovač STIHL SG 51 je vhodný pro příležitostné i profesionální použití. Postřikovač SG 51 podporuje efektivní péči o rostliny, zejména při práci na velkých obdělávaných plochách. Díky standardní mosazné duté kuželové trysce můžete s tlakovým postřikovačem aplikovat postřikovací prostředek velmi přesně a cíleně. Velký plnicí otvor a ergonomický uzavírací ventil s manometrem a teleskopickou trubkou usnadňují manipulaci stejně jako centrální vývod hadice a systém pro pohodlné přenášení. Postřikovač STIHL SG 51 se celkově používá velmi komfortně a flexibilně: Díky páčce čerpadla, kterou lze namontovat na pravou i levou stranu, můžete postřikovač ovládat jako pravák i jako levák. Páčka čerpadla je také nastavitelná na šířku a délku, takže ji lze individuálně přizpůsobit konkrétnímu uživateli. Dva zádové popruhy nosného systému lze na přístroj STIHL SG 51 upevnit ve dvou polohách a také individuálně nastavit jejich délku. Pokud chcete postřikovač přemístit nebo uskladnit, můžete postřikovací zařízení snadno uložit do integrovaného držáku postřikovací trubice.
Průhledná nádrž na postřikovací prostředek o objemu 12 litrů umožňuje kdykoli snadno zjistit hladinu náplně. Víko zahradního postřikovače STIHL SG 51 má navíc 3 integrované odměrky sloužící jako pomůcka pro dávkování. Vnitřní čerpadlo, které je dobře chráněno proti poškození, přispívá k dlouhé životnosti robustního tlakového postřikovače SG 51. Další volitelné trysky a příslušenství, jako je volitelná široká mosazná postřikovací tryska, napomáhají v různých situacích v rámci péče o rostliny.
Robustní uzavírací ventil
SNADNÉ POUŽITÍ. Robustní a odolný uzavírací ventil zajišťuje vysoký pracovní komfort a přesnou práci. Je vybaven ovládací pákou, kterou lze ovládat bez vynaložení velké námahy.
Průhledná nádrž
Průhledná plastová nádrž s měrkou.
Technické údaje
- Hmotnost: 4,5 kg
- Objem nádoby: 12 l
- Průtok vody: 1,4 l/min
- Šířka x hloubka x výška: 50x22x55 cm
- Pracovní tlak: 6 barů
- Max. tepl. tekutiny: 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční rosiče a postřikovače |
|---|---|
| Max. pracovní tlak: | 6 bar |
| Objem nádrže: | 12 l |
| Váha těla stroje: | 4,50 kg |
| Výbava: | Tlakoměr |
| Pracovní tlak: | 1 - 6 bar |
| Rozměry (ŠxVxH): | 39,8 x 49,8 x 23 cm |
| Průtok vody: | 0,4 - 1,0 l/min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

