STIHL SG 21 postřikovač
Kód: 42550194921Detailní popis produktu
SG 21: Praktický ruční postřikovač
Ruční zahradní postřikovač STIHL SG 21 je vhodný pro privátní uživatele k aplikaci přípravků pro ochranu rostlin nebo hnojiv na rostliny na balkoně nebo na zahradě u domu. Standardní mosazná dutá kuželová tryska dávkuje příslušnou kapalinu přesně a cíleně, takže je možné aplikovat přípravky na ochranu rostlin i na jednotlivé části rostlin s naprostou přesností. Filtr v kolenu postřikovače STIHL SG 21 můžete snadno vyčistit při výměně trysky. Chcete-li rozstřikování zastavit, zavřete ergonomický uzavírací ventil s velkou ovládací páčkou na hadici o délce 1,3 m. K uložení trysky se používá toulec.
Nosný popruh slouží k pohodlné přepravě tlakového postřikovače STIHL SG 21 s objemem nádrže 3 l. Postřikovač SG 21 můžete kombinovat s volitelným postřikovacím štítem STIHL, který zabraňuje unášení kapaliny vlivem větru. S dalším příslušenstvím, jako je volitelná vidlicová tryska STIHL, můžete péči o rostliny ještě více optimalizovat. Je také kompatibilní s novou akumulátorovou tlakovou pumpou STIHL PKA 30 – už žádné ruční pumpování, tlak se udržuje automaticky.
Robustní uzavírací ventil
SNADNÉ POUŽITÍ. Robustní a odolný uzavírací ventil zajišťuje vysoký pracovní komfort a přesnou práci. Je vybaven ovládací pákou, kterou lze ovládat bez vynaložení velké námahy.
Toulec na trysku
Přístroj má dvě praktické toulce pro skladování trysky.
Technické údaje
- Hmotnost: 1,2 kg
- Objem nádoby: 3 l
- Průtok vody: 1,4 l/min
- Pracovní tlak: 3 barů
- Max. tepl. tekutiny: 30 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční rosiče a postřikovače |
|---|---|
| Max. pracovní tlak: | 3 bar |
| Objem nádrže: | 3 l |
| Váha těla stroje: | 1,20 kg |
| Pracovní tlak: | 1,5 - 3,0 bar |
| Průtok vody: | 0,5 - 0,7 l/min |
| Rozměry (ŠxVxH): | 19,4 x 53,1 x 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

