STIHL SEA 20 SET ruční vysavač
Kód: SA030117315Detailní popis produktu
SEA 20: Akumulátorový ruční vysavač v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1 pro snadný úklid
S akumulátorovým ručním vysavačem SEA 20 snadno a rychle vyčistíte malé plochy okolo domu. Díky své velikosti, praktickému tvaru a výkonu 10 V s vysavačem uklidíte bez problému celé auto nebo menší plochy v domě. Pokud ještě nemáte svůj akumulátor ze STIHL AS-Systému, využijte výhodného nákupu vysavače v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1.
Měkká rukojeť umožňuje snadné uchopení vysavače a pohodlné ovládání startovacího tlačítka pravou i levou rukou. Pružná zpětná klapka za sací hubicí spolehlivě udržuje nasáté nečistoty ve sběrné nádobě, takže nehrozí jejich vypadnutí. Sběrnou nádobu lze snadno vyjmout a vyčistit v jediném kroku. Vysavač vás přesvědčí také svým dvoustupňovým filtračním systémem, který dosahuje velmi dobrého filtračního výkonu. Filtr lze snadno vyčistit a opětovně použít.
Ruční vysavač STIHL SEA 20 v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1 se dodává s bohatým a praktickým příslušenstvím, a to se štěrbinovou hubicí, hubicí na hrubé nečistoty, sací hadicí, prodlužovací trubicí a papírovým filtrem. Vysavač můžete uložit do dodávaného úložného vaku se závěsným poutkem, abyste jej mohli bez problému uschovat.
Průměrná doba provozu s doporučeným akumulátorem AS 2 na jedno nabití je 14 min.
Integrované očko pro zavěšení
Díky očku v rukojeti můžete stroj pověsit a šetřit tak místo ve své garáži, komoře, nebo kdekoli se jej rozhodnete uložit.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
Stálý výkon bez ohledu na úroveň nabití akumulátoru. Výkon spotřebičů jiných značek často závisí na aktuálním stavu nabití baterie a výkon stroje se tak postupně snižuje v závislosti na zbývající energii v akumulátoru. To není případ strojů a nářadí značky STIHL, kde systém Constant power díky inteligentní elektronice pracuje přístroj konstantně s vysokým výkonem.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 10,8 V
- Příkon: 0,1 kW
- Akumulátorový systém: AS
- Hmotnost: 1,1 kg
- Max. podtlak na konci hadice: 65 mbar
- Objemový proud: 1026 l/min
- Objem nádoby: 0,8 l
- Vnitřní průměr sací hadice: 29 mm
- Hladina akustického tlaku: 68 dB(A)
- Stupeň ochrany: N/A
Sada obsahuje







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové dílenské vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AS |
| Čištění filtru: | Ruční (vytažení a oklepání/omytí) |
| Délka sací hadice: | 1,5 m |
| Funkce: | Suché vysávání |
| Objem sběrné nádoby: | 0,8 l |
| Typ filtrace: | Bezsáčková |
| Váha těla stroje: | 1,10 kg |
| Jmenovité napětí: | 11 V |
| Max. napětí: | 12 V |
| Spotřeba energie: | 0,10 kW |
| Max. podtlak na konci hadice: | 65 mbar |
| Objemový průtok na turbíně: | 20 l/s |
| Vnitřní průměr sací hadice: | 29 mm |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Max. provozní doba baterie AS 2: | 14 min |
| Šířka zařízení: | 46,5 cm |
| Výška zařízení: | 18,7 cm |
| Hloubka zařízení: | 11,3 cm |
| Délka nasávací hadice: | 0,5-1,5 m |
| Hladina akustického tlaku: | 68 dB(A) |
| Filtrační vložka: | papírová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


