STIHL Rozbrušovačka TS 420
Kód: 42380112810Detailní popis produktu
STIHL Rozbrušovací stroje TS 420
Kompaktní a robustní rozbrušovací stroj s inovačním dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným cyklónovým odlučovačem. Kompaktní konstrukce s optimalizovaným těžištěm a konstrukcí pro rozbrušovací kotouče 350 mm. Díky inovačnímu předřazenému cyklónovému odlučování odpadá každodenní čištění filtru a životnost filtru je mimořádně dlouhá. Splňuje předpisy pro emise EPA II a EU II. Nízké vibrace při vynikajícím vedení a nařezávání. ElastoStart, kompenzátor a dekompresní ventil. S komfortním bajonetovým uzávěrem nádrže. Pro vedení rukou nebo na vodicím vozíku FW 20.
Moderní, lehký rozbrušovací stroj o výkonu 3,2-kW (rozbrušovací kotouč 350mm)
Naše +
Technická specifikace
-
Zdvihový objem: 66,7 cm3
-
Výkon: 3,2 kW / 4,4 HP
-
Průměr rozbrušovacího kotouče: 350 mm
-
Maximální hloubka řezu: 125 mm
-
Objem palivové nádrže: 0,71 l
-
Hmotnost: 9,7 kg
-
Akustický tlak: 98 dB(A)
-
Hodnota akustického výkonu: 109 dB(A)
-
Hodnota vibrací vpravo: 3,9 m/s2
-
Hodnota vibrací vlevo: 3,9 m/s2
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové rozbrušovací stroje |
|---|---|
| Maximální hloubka řezu: | 125 mm |
| Průměr řezného kotouče: | 350 mm |
| Váha těla stroje: | 9,80 kg |
| Výbava: | Vodní přípojka, Dekompresní ventil |
| Výkon: | 3,20 kW |
| Zdvihový objem: | 66,7 cm³ |
| CO₂: | 747 g/kWh |
| Délka zařízení s řezným kotoučem: | 72 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 109 dB(A) |
| K-hodnota (hladina akustického tlaku): | 2 dB(A) |
| K-hodnota (hladina akustického výkonu): | 2 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

