STIHL Rozbrušovací stroj TS 480i
Kód: 42500112804Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Rozbrušovací stroj TS 480i
Inovativní rozbrušovací stroj 3,9 kW pro 300 mm rozbrušovací kotouče vybavený technologií STIHL Injection. Elektronicky řízené vstřikování paliva. Silný točivý moment a lehký start. Plně vybavený systémem dlouhodobé vzduchové filtrace a elektronickým ovládáním vody. Ručně vedený nebo doplnitelný vodícím vozíkem FW 20.
Naše +
Inovativní rozbrušovací stroj 3,9 kW pro 300 mm rozbrušovací kotouče
Technická specifikace
- Zdvihový objem cm³ 72,2
- Výkon kW/k 3,9/5,3
- Hmotnost kg 10
- Akustický tlak dB(A) 98,0
- Akustický výkon dB(A) 111,0
- Hodnota vibrací vlevo/vpravo m/s² 2,2/2,2
- Maximální hloubka řezu mm 100
- Průměr rozbrušovacího kotouče mm 300
- Délka cm 73
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové rozbrušovací stroje |
|---|---|
| Maximální hloubka řezu: | 100 mm |
| Průměr řezného kotouče: | 300 mm |
| Váha těla stroje: | 10,00 kg |
| Výbava: | STIHL Injection - přímé vstřikování, Vodní přípojka, Dekompresní ventil |
| Výkon: | 3,90 kW |
| Zdvihový objem: | 72,2 cm³ |
| CO₂: | 748 g/kWh |
| Délka zařízení s řezným kotoučem: | 68,2 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 112 dB(A) |
| K-hodnota (hladina akustického tlaku): | 2 dB(A) |
| K-hodnota (hladina akustického výkonu): | 2 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,2 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

