STIHL Rotační kypřič MH 600
Kód: 62500113915Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Rotační kypřič MH 600
Robustní motorový rotační kypřič s výkonným motorem pro náročná použití v tvrdých půdách. Vhodný pro středně velké plochy pozemků. Rychlost pohonu lze individuálně zvolit díky dvěma rychlostem vpřed a jedné vzad. Vodicí držadlo s výškovým a bočním nastavením pro přizpůsobení výšce těla a podmínkám práce, nastavitelná šířka záběru, sklopné přepravní kolečko vpředu, filtr olejové lázně pro použití v prašném prostředí.
Robustní kypřič pro náročné práce
Technická specifikace
- Typ motoru: STIHL EHC 600,0
- Výkon motoru: 4,4 kW / 6 HP
- Pohon: 2 rychlosti vpřed, 1 vzad
- Zdvihový objem: 212 cm³
- Objem nádrže: 3,6 l
- Pracovní otáčky: 3600/min
- Záběr: 78 cm
- Průměr okopávací soustavy: 31 cm
- Faktor nejistoty: 2,76 K m/s²
- Hodnota vibrací ahw: 6,9 m/s²
- Zaručená hladina akustického výkonu LwA: 101 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA: 2 dB(A)
- Hmotnost: 66 kg
Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/plus/

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohon: | Vícerychlostní pojezd |
| Váha těla stroje: | 62 kg |
| Výkon: | 4,40 kW |
| Záběr: | 79 cm |
| Zdvihový objem: | 212 cm³ |
| Pohon: | 2 rychlosti vpřed 1 rychlost vzad |
| Typ motoru: | EHC 600.0 |
| CO₂: | 811 g/kWh |
| Objem nádrže: | 3,6 l |
| Jmenovité otáčky: | 3600 ot/min |
| Průměr hadice: | 31 cm |
| Rozměry (D׊×V): | 163 x 85 x 105 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 87 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 101 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 6,90 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 2,76 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
