STIHL Rotační kypřič MH 585
Kód: 62410113922Detailní popis produktu
STIHL Rotační kypřič MH 585
Výkonný rotační kypřič MH 585 pro všestranné použití na záhonech i na polích. Velmi pohodlně se používá a bez námahy obdělá půdu. Díky vestavěnému antivibračnímu systému navíc nebudete vystaveni nepříjemným vibracím. 149 cm3, 2,3 kW/3,2 k, 44 kg.
Pro snadné obdělávání půdy
Naše +
Držadla se výškově i do stran nastavují bez použití nářadí. Pro přepravu a skladování se držadlo jednoduše sklopí.
Kohler Courage XT-6 OHV. Čtyřtaktní motor s moderní technologií OHV. Kovaná kliková hřídel a litinová vložka válce jsou další vlastnosti, které garantují dlouhou životnost. Systém Smart-Choke (inteligentní sytič) umožňuje snadné a spolehlivé startování.
Dělitelná okopávací souprava. Všechny rotační kypřiče STIHL mají dělitelnou okopávací soupravu, kterou je možno flexibilně nastavit šíři záběru. Rotační kypřič je tak možno nasadit i při práci v úzkých řádcích. Boční kotouče chrání navíc chrání při práci rostliny.
Rotační kypřič je vybaven pro přepravu párem kol, který se při práci překlopí nahoru.
Rydlem je možné nastavit pracovní hloubku kypření.
Technická specifikace
-
Jmenovitý výkon při pracovních otáčkách: 2,3 kW / 3,2 PS / 2.900 ot./min
-
Motor: B&S Řada XT675 OHV SC
-
Objem: 149 cm
-
Objem nádrže: 1,4 l
-
Pracovní šířka: 85 cm
-
Rychlosti: 1 vpřed + 1 vzad
-
Hmotnost stroje: 44 kg
-
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 93 dB(A)
-
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 79 dB(A)
-
Faktor nejistoty akustického tlaku KpA: 2 dB(A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Pohon: | Jednorychlostní pojezd |
| Váha těla stroje: | 44 kg |
| Výkon: | 2,30 kW |
| Záběr: | 85 cm |
| Zdvihový objem: | 149 cm³ |
| Typ motoru: | Serie HD675 OHV SC |
| CO₂: | 725 g/kWh |
| Objem nádrže: | 1,4 l |
| Jmenovité otáčky: | 2900 ot/min |
| Průměr hadice: | 32 cm |
| Rozměry (D׊×V): | 122x57x119 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 93 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 5 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 2,50 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

