STIHL RMA 756 V sekačka
Kód: WA710111400Detailní popis produktu
Profesionální akumulátorová sekačka RMA 756.0 V: efektivní a pohodlné sečení a mulčování středně velkých ploch
Akumulátorová sekačka STIHL RMA 756 V s pohonem kol Vario je vhodná zejména pro profesionální sečení a mulčování velkých ploch se sklonem až 18°. Robustní profesionální akumulátorová sekačka 4 v 1 s mulčovacím nástavcem, bočním a zadním výhozem a textilním sběrným košem na trávu o objemu 80 l spojuje vysoký komfort práce s vysokým výkonem a je velmi tichá. To znamená, že ji lze použít i v místech citlivých na hluk, jako jsou obytné čtvrti, školní nebo nemocniční pozemky.
Sekačka STIHL RMA 756 V má hybridní kryt, který se skládá z robustního vnějšího hliníkového pláště a vnitřní stěny z nárazuvzdorného polymeru. K dlouhé životnosti přispívá také čelní ochrana proti nárazu a vyměnitelné kovové boční stírací desky. Díky bezkartáčovému elektromotoru, který je napájen 2 akumulátory ze systému STIHL AP, můžete se sekačkou STIHL RMA 756 V mimořádně efektivně sekat a mulčovat i velké plochy.
Efektivní práci a vysoký komfort obsluhy navíc zajišťuje sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť s digitální ovládací jednotkou. Na komfortním řídítku můžete nastavit rychlost pohonu kol Vario v 5 stupních – tj. například snížit rychlost ve stoupání a zvýšit ji na rovném povrchu. Můžete také volit mezi 3 režimy sečení pro dosažení co nejlepšího postupu: Eco, Standard a Auto Boost. Při aktivovaném režimu Eco se otáčky motoru sekačky automaticky přizpůsobí výkonu, který aktuálně potřebujete. To znamená, že vaše akumulátorová sekačka spotřebuje méně energie a zvládne větší plochu.
V kombinaci s vícebřitým nožem s optimalizovaným průtokem a šířkou záběru 54 cm můžete se sekačkou STIHL RMA 756 V pracovat obzvláště efektivně. Nastavení výšky sečení po jednotlivých kolech vám umožňuje kontrolovat přesnou délku trávy výběrem jednoho ze 6 nastavení v rozsahu od 25 mm do 100 mm. Textilní sběrný koš na trávu o objemu 80 litrů u sekačky STIHL RMA 756 V lze snadno vyjmout a vyprázdnit díky mono komfortní rukojeti.
Výbava a funkce
ECO režim
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Když aktivujete režim Eco, otáčky motoru sekačky se automaticky přizpůsobí skutečnému výkonu. Vaše akumulátorová sekačka tak spotřebuje méně energie a na jedno nabití zvládne posekat větší plochu.
Centrální nastavení výšky sečení
PRO OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY SEČENÍ. Výšku sečení trávníku můžete na sekačce nastavit plynule a v několika stupních. Stupnice ukazuje aktuální výšku. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete sekání přizpůsobit vlastnostem trávníku.
Multinůž
FLEXIBILNÍ SEČENÍ A MULČOVÁNÍ. Multinůž umožňuje sekat a mulčovat bez nutnosti výměny nože. Speciálně tvarované nože posekanou trávu rozdrtí. Poté se rozhodnete, zda má být tráva dopravena proudem vzduchu do sběrného koše, nebo dále rozdrcena a rovnoměrně rozprostřena po zelené ploše, aby se stala hnojivem bohatým na živiny.
Pohon kol Vario
S ovládací páčkou na rukojeti držadla lze plynule regulovat rychlost pohonu kol. Tak je možné individuální přizpůsobení zvyklostem obsluhy při sečení a vlastnostem trávy. Speciálně při mulčování je jemné přizpůsobení rychlosti pohonu výhodou.
Technické údaje
- Jmenovitý výkon: 3100 W
- Pohon: 0-6 km/h
- Akumulátorový systém: AP
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 52 kg
- Šířka/výška: 61/117 cm
- Šířka záběru: 54 cm
- Výška sečení: 2,5-10 cm (6 stupňů)
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 2600 ot/min
- Objem koše na trávu: 80 l
- Průměr předních/zadních kol: 20,7/23,2 cm
- Hladina akustického tlaku: 82 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 98 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: 2 dB(A)
- Vibrace vodící násady: 1,8 m/s²
- Faktor nejistoty K: 0,9 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Materiál šasi: | Hliníková slitina |
| Pohon: | Vícerychlostní pojezd |
| Záběr: | 54 cm |
| Zpracování trávy: | Zadní výhoz, Mulčování (s příslušenstvím), Sběr, Boční výhoz |
| Pohon: | 0 - 6 km/h |
| Doporučený akumulátor: | AP 500 S |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AP 500 S: | 750 m² |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 52 kg |
| Výška sečení: | 2,5-10 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 6-stupňové (každé kolo) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2600 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Objem koše na trávu: | 80 l |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 61 cm |
| Max. výška zařízení: | 117 cm |
| Průměr předního kola: | 20,7 cm |
| Průměr zadního kola: | 23,2 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 83 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 98 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 1,8 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 0,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


