STIHL RMA 453 PV Set sekačka
Kód: WA422000002Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka RMA 453.3 PV v sadě s akumulátorem AP 300 S a rychlonabíječkou AL 301: snadné a efektivní sečení díky pohonu kol Vario
Akumulátorová sekačka STIHL RMA 453 PV s pohonem kol Vario a šířkou záběru 51 cm usnadňuje hobby zahrádkářům sečení středně velkých trávníků a svažitých ploch. Pracovní rychlost můžete individuálně nastavit v rozmezí 0 až 4,6 km/h pomocí ovládacího prvku na digitálním HMI.
Díky sekvenčnímu vybíjení zajišťuje sekačka RMA 453 PV také automatické přepnutí na druhý akumulátor systému STIHL AP, když se první vybije. Takže již nemusíte akumulátory měnit ručně a můžete velmi efektivně sekat i větší trávníky. Součástí sady je akumulátor STIHL AP 300 S a rychlonabíječka STIHL AL 301.
Díky standardně integrované funkci mulčování a bočnímu výhozu je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu můžete buď přímo zachytit do sběrného koše, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu. Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické vedení sekačky. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit preferovanou délku sečení trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí od 20 mm do 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 55 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.
Výbava a funkce
Sklopný koš na trávu
SNADNÉ VYSYPÁNÍ. Sekačka je vybavena sklopným sběrným košem na trávu, abyste mohli posekanou trávu obzvláště snadno vysypávat. Indikátor stavu naplnění signalizuje správný okamžik pro vysypání. Proud vzduchu při sečení zajišťuje naplnění celého koše, abyste jeho objem mohli využít naplno. Boční lamely na koši směrují vzduch na podlahu, což chrání před vířícími nečistotami.
ECO režim
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Když aktivujete režim Eco, otáčky motoru sekačky se automaticky přizpůsobí skutečnému výkonu. Vaše akumulátorová sekačka tak spotřebuje méně energie a na jedno nabití zvládne posekat větší plochu.
Čepele s optimalizovaným průtokem
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Díky nožům s optimalizovaným průtokem spotřebovává sekačka méně energie, takže můžete sekat větší plochy se stejným množstvím energie, a to i bez nutnosti nabíjení v případě akumulátorových sekaček. Nože sekají trávu s minimálním odporem vzduchu, čímž optimálně využívají nahromaděnou energii.
Centrální nastavení výšky sečení
PRO OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY SEČENÍ. Výšku sečení trávníku můžete na sekačce nastavit plynule a v několika stupních. Stupnice ukazuje aktuální výšku. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete sekání přizpůsobit vlastnostem trávníku.
Pohon kol Vario
S ovládací páčkou na rukojeti držadla lze plynule regulovat rychlost pohonu kol. Tak je možné individuální přizpůsobení zvyklostem obsluhy při sečení a vlastnostem trávy. Speciálně při mulčování je jemné přizpůsobení rychlosti pohonu výhodou.
Technické údaje
- Jmenovitý výkon: 1600 W
- Pohon: 2-4,5 km/h
- Akumulátorový systém: AP
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 29 kg
- Šířka/výška: 57/108 cm
- Šířka záběru: 51 cm
- Výška sečení: 2-10 cm (7 stupňů)
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 2700 ot/min
- Objem koše na trávu: 55 l
- Průměr předních/zadních kol: 19/21,5 cm
- Hladina akustického tlaku: 79 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 94 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: 2 dB(A)
- Vibrace vodící násady: 1,8 m/s²
- Faktor nejistoty K: 0,9 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Materiál šasi: | Polymer |
| Pohon: | Vícerychlostní pojezd |
| Záběr: | 51 cm |
| Zpracování trávy: | Zadní výhoz, Mulčování, Sběr, Boční výhoz |
| Pohon: | 2,0 - 4,5 km/h |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AP 300 S: | 450 m² |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru: | 29 kg |
| Výška sečení: | 2-10 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2700 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Objem koše na trávu: | 55 l |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 57 cm |
| Max. výška zařízení: | 108 cm |
| Průměr předního kola: | 19 cm |
| Průměr zadního kola: | 21,5 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 94 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 1,8 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 0,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


