STIHL RMA 248 T Set sekačka
Kód: 4018Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka RMA 248.3 T v sadě s baterií AK 30 S a standardní nabíječkou AL 101: pohodlná práce na malých trávnících díky pohonu kol
Akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 T nabízí hobby zahrádkářům při práci na zahradě vysoký výkon a velmi tichý provoz. To znamená, že ji lze používat i na místech citlivých na hluk, jako jsou obytné oblasti. Uživatelé ocení zejména pohon kol s jednou převodovkou na svažitých travnatých plochách. Pokud chcete ihned začít se sekáním domácí zahrady, ale ještě nemáte akumulátor ze systému STIHL AK, vyplatí se zvolit akumulátorovou sekačku STIHL RMA 248 T v sadě s akumulátorem STIHL AK 30 S a standardní nabíječkou STIHL AL 101.
Se záběrem 46 cm můžete efektivně sekat menší plochy. Díky standardní výbavě s multi-nožem, integrovanou funkcí mulčování a bočním výhozem je tato sekačka vhodná jak pro sečení, tak pro mulčování. Posekanou trávu tak můžete přímo sbírat, nebo ji rozprostřít po trávníku pomocí bočního výhozu.
Sklopná a výškově nastavitelná komfortní rukojeť zajišťuje pohodlné a ergonomické řízení sekačky. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje nastavit preferovanou délku sečení trávníku na jednu ze 7 úrovní v rozmezí 20 mm až 100 mm. Skládací sběrný koš na trávu o objemu 52 l pojme velké množství posečené trávy a snadno se vyprazdňuje.
Výbava a funkce
Čepele s optimalizovaným průtokem
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Díky nožům s optimalizovaným průtokem spotřebovává sekačka méně energie, takže můžete sekat větší plochy se stejným množstvím energie, a to i bez nutnosti nabíjení v případě akumulátorových sekaček. Nože sekají trávu s minimálním odporem vzduchu, čímž optimálně využívají nahromaděnou energii.
ECO režim
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Když aktivujete režim Eco, otáčky motoru sekačky se automaticky přizpůsobí skutečnému výkonu. Vaše akumulátorová sekačka tak spotřebuje méně energie a na jedno nabití zvládne posekat větší plochu.
Centrální nastavení výšky sečení
PRO OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY SEČENÍ. Výšku sečení trávníku můžete na sekačce nastavit plynule a v několika stupních. Stupnice ukazuje aktuální výšku. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete sekání přizpůsobit vlastnostem trávníku.
Odlehčená kola
LEPŠÍ OVLÁDÁNÍ. Díky robustním a odolným kolům s hladkým chodem můžete při sekání trávníku snadno a bez námahy udržovat stopu. Hladce jedoucí kola jsou díky speciálnímu běhounu snadno ovladatelná a umožňují pečlivou a pohodlnou péči o trávník.
Skládací koš na trávu
SNADNÉ VYSYPÁNÍ. Sekačka je vybavena skládacím sběrným košem na trávu, abyste mohli posekanou trávu obzvláště snadno vysypávat. Indikátor stavu naplnění signalizuje správný okamžik pro vysypání. Proud vzduchu při sečení zajišťuje naplnění celého koše, abyste jeho objem mohli využít naplno. Boční lamely na koši směrují vzduch na podlahu, což chrání před vířícími nečistotami.
Pohon kol
ENERGETICKY ÚSPORNÉ SEKÁNÍ TRÁVY. Pohon kol usnadňuje sečení, zejména ve svazích a na větších zelených plochách. Zajistí vám snadnější a rychlejší posun vpřed.
Technické údaje
- Jmenovitý výkon: 1200 W
- Pohon: 3,5 km/h
- Akumulátorový systém: AK
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 29 kg
- Šířka/výška: 51/117 cm
- Šířka záběru: 46 cm
- Výška sečení: 2-10 cm (7 stupňů)
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 3000 ot/min
- Objem koše na trávu: 52 l
- Průměr předních/zadních kol: 18/20 cm
- Hladina akustického tlaku: 79 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 95 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: 2 dB(A)
- Vibrace vodící násady: 1,8 m/s²
- Faktor nejistoty K: 0,9 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Materiál šasi: | Ocel |
| Pohon: | Jednorychlostní pojezd |
| Váha těla stroje: | 29,00 kg |
| Záběr: | 46 cm |
| Zpracování trávy: | Zadní výhoz, Mulčování, Sběr, Boční výhoz |
| Pohon: | 3,5 km/h |
| Doporučený akumulátor: | AK 30 S |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 30 S: | 340 m² |
| Výška sečení: | 2-10 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 3000 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Objem koše na trávu: | 52 l |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 51 cm |
| Max. výška zařízení: | 117 cm |
| Průměr předního kola: | 18 cm |
| Průměr zadního kola: | 20 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 95 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 1,8 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 0,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


