STIHL RMA 248 sekačka
Kód: 63500111403Detailní popis produktu
RMA 248.0: Snadné použití pro středně velké plochy
Obratná akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 se záběrem 46 cm je vhodná pro sekání středně velkých zahradních ploch na soukromých pozemcích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení jen minimální námahu, což vám umožní snižovat únavu při práci. K tomu přispívá i nízká hlučnost a minimalizované vibrace. Tichá akumulátorová sekačka STIHL RMA 248 je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na efektivní práci v místech s přísnými hlukovými limity.
Sekačka STIHL RMA 248 s akumulátorovým pohonem je napájena akumulátorem ze systému STIHL AK. Trvale aktivní úsporný režim sekačky výrazně prodlužuje životnost akumulátoru. Praktické LED diody na akumulátoru vám také kdykoli zobrazí stav nabití pouhým stisknutím tlačítka, takže budete mít vždy přehled o tom, kolik energie v akumulátoru zbývá. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika stupních. Její sběrný koš na trávu o objemu 55 l s ukazatelem stavu naplnění lze snadno vyprázdnit přes klapku na horní straně. Díky skládacímu držadlu můžete akumulátorovou sekačku uskladnit tak, že nezabere skoro žádné místo, a snadno ji přepravovat.
Výbava a funkce
ECO režim
ENERGETICKY ÚSPORNÝ PROVOZ. Když aktivujete režim Eco, otáčky motoru sekačky se automaticky přizpůsobí skutečnému výkonu. Vaše akumulátorová sekačka tak spotřebuje méně energie a na jedno nabití zvládne posekat větší plochu.
Centrální nastavení výšky sečení
PRO OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY SEČENÍ. Výšku sečení trávníku můžete na sekačce nastavit plynule a v několika stupních. Stupnice ukazuje aktuální výšku. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete sekání přizpůsobit vlastnostem trávníku.u.
Technické údaje
- Jmenovitý výkon: 1050 W
- Akumulátorový systém: AK
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 21 kg
- Šířka/výška: 52/106 cm
- Šířka záběru: 46 cm
- Výška sečení: 2,2-7 cm (7 stupňů)
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 3200 ot/min
- Objem koše na trávu: 55 l
- Průměr předních/zadních kol: 18/20 cm
- Hladina akustického tlaku: 83 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 96 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: 2 dB(A)
- Vibrace vodící násady: 1,8 m/s²
- Faktor nejistoty K: 0,9 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Materiál šasi: | Ocel |
| Pohon: | Bez pojezdu |
| Váha těla stroje: | 21,00 kg |
| Záběr: | 46 cm |
| Zpracování trávy: | Zadní výhoz, Sběr |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 20: | 220 m² |
| Výška sečení: | 25 - 75 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 7-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 3200 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX1 |
| Objem koše na trávu: | 55 l |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 52 cm |
| Max. výška zařízení: | 106 cm |
| Průměr předního kola: | 180 mm |
| Průměr zadního kola: | 200 mm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 83 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 96 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 1,80 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 0,90 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


