STIHL RM 4 RT mulčovací sekačka
Kód: 63830113412Detailní popis produktu
RM 4 RT: Robustní benzinová mulčovací sekačka s pojezdem
Robustní benzínová mulčovací sekačka RM 4 RT od značky STIHL je účinným pomocníkem náročných majitelů zahrad a zahrádkářů při údržbě zahrady. Díky šířce záběru 53 cm a pohodlnému pohonu kol můžete efektivně mulčovat velké trávníky o rozloze až 2 500 m2. Čerstvě posekaná tráva je rozdrcena na jemné částečky, dopadá zpět přímo na trávník a podporuje tak růst vašeho trávníku cennými minerály jako hnojivo bohaté na živiny.
Kombinace výkonného motoru OHV a speciálně tvarovaného mulčovacího nože v žacím ústrojí je základem efektivní mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Funkce snadného startování pro minimální námahu při startování a dvojitá kola s kuličkovými ložisky jsou dalšími komfortními prvky mulčovací sekačky STIHL RM 4 RT. Velmi měkká rukojeť také zlepšuje ergonomii při práci. Zvolte si správnou výšku trávníku pomocí centrálního nastavení výšky sečení v 5 krocích od 30 mm do 70 mm. Její držadlo lze sklopit pomocí rychloupínacího systému Quick-Fix, což usnadňuje přepravu a šetří místo při skladování. Systém proti vibracím STIHL zajišťuje plynulý chod a příjemnou úlevu pro vaše svaly a klouby při delším sečení.
Centrální nastavení výšky
PRO OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY SEČENÍ. Výšku sečení trávníku můžete na sekačce nastavit plynule a v několika stupních. Stupnice ukazuje aktuální výšku. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete sekání přizpůsobit vlastnostem trávníku.
Motor se systémem snadného startování
JEDNODUCHÉ A SPOLEHLIVÉ. Studený nebo teplý start: Díky motoru se systémem snadného startování nastartujete svůj stroj jednoduše, spolehlivě a s vynaložením minimální síly.
Mulčovací nůž
UMOŽŇUJE PŘIROZENÉ HNOJENÍ VAŠEHO TRÁVNÍKU. Sekačka má speciálně tvarovaný mulčovací nůž. Trávu seká postupně a v žacím kanálu ji rozmělňuje na jemné částečky. Tyto odřezky trávy pak padají zpět do trávníku jako hnojivo bohaté na živiny.
Odlehčená kola
LEPŠÍ OVLÁDÁNÍ. Díky robustním a odolným kolům s hladkým chodem můžete při sekání trávníku snadno a bez námahy udržovat stopu. Hladce jedoucí kola jsou díky speciálnímu běhounu snadno ovladatelná a umožňují pečlivou a pohodlnou péči o trávník.
Pohon kol
ENERGETICKY ÚSPORNÉ SEKÁNÍ TRÁVY. Pohon kol usnadňuje sečení, zejména ve svazích a na větších zelených plochách. Zajistí vám snadnější a rychlejší posun vpřed.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 149 cm³
- Jmenovitý výkon: 2,2 kW
- Pohon: 4,9 km/h
- Typ motoru: Serie HD675 OHV SC
- CO2: 725 g/kWh
- Hmotnost: 35 kg
- Výška sečení: 3-7 cm (5 stupňů)
- Šířka záběru: 51 cm
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 2800 ot/min
- Šířka/výška: 57/107 cm
- Průměr předních/zadních kol: 20 cm
- Hladina akustického tlaku: 79 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 93 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: 2 dB(A)
- Vibrace vodící násady: 3,2 m/s²
- Faktor nejistoty K: 1,6 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčovací sekačky |
|---|---|
| Materiál šasi: | Ocel |
| Max. plocha trávníku: | 2 500 m² |
| Pohon: | Jednorychlostní pojezd |
| Váha těla stroje: | 33,00 kg |
| Záběr: | 53 cm |
| Zpracování trávy: | Mulčování |
| Zdvihový objem: | 149 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 2,2 kW |
| Pojezd: | 4,9 km/h |
| Typ motoru: | EVC 300.1 |
| CO₂: | 725 g/kWh |
| Výška sečení: | 3-7 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 5-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Šířka zařízení bez nástavců: | 57 cm |
| Max. výška zařízení: | 107 cm |
| Průměr předního kola: | 20 cm |
| Průměr zadního kola: | 20 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 93 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 2 dB(A) |
| Vibrace vodicí násady AHW: | 3,2 m/s² |
| Faktor nejistoty K: | 1,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


