STIHL MSE 170 C-Q motorová pila
Kód: 12092000156Detailní popis produktu
Elektrická řetězová pila MSE 170: pro domácí přípravu palivového dřeva
Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je lehká řetězová pila, která je velmi vhodná pro řezání palivového dříví. Lze ji však použít i pro další práce kolem domu a na zahradě, kde potřebujete elektrickou řetězovou pilu. Pomůže vám také dobrá ergonomie, která vám umožní pracovat pohodlně a s menší námahou.
Motor pily STIHL MSE 170 s příkonem 1,7 kW a pilový řetěz STIHL 3/8" PMM3 zajišťují dobrý řezný výkon. Elektrická řetězová pila MSE 170 od společnosti STIHL je vybavena zásekem, který umožňuje přesné řezání.
Mysleli jsme však také na pohodlí: Měkká rukojeť zajišťuje dobré držení a příjemný úchop. Elektrická řetězová pila STIHL MSE 170 je vybavena ochranou proti přetížení, která zabraňuje poškození v důsledku přehřátí.
Výbava a funkce
Ochrana proti přetížení
Při přetížení elektromotor automaticky aktivuje ochranu před tepelným poškozením. Červená pojistka automaticky vyskočí a motor se vypne. Po uplynutí cca 1 minuty se motor ochladí a pila se může po stisknutí pojistky opět uvézt do provozu.
Uvolnění tahu kabelu
ZABRAŇUJE NEÚMYSLNÉMU ODPOJENÍ. Odlehčení tahu kabelu bezpečně upevní prodlužovací kabel k zařízení. Tímto způsobem se zabrání nechtěnému odpojení elektrického zařízení od zdroje napájení.
Transparentní olejová nádrž
SNADNÁ KONTROLA STAVU NAPLNĚNÍ. Průhledná olejová nádrž umožňuje snadnou a rychlou kontrolu hladiny oleje pro mazání řetězu. Vždy tak víte, kdy je třeba doplnit olej, abyste mohli dlouhodobě a efektivně pracovat.
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Uzávěr nádrže bez potřeby nářadí
RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ. Díky víčku palivové nádrže, které nevyžaduje použití nářadí, můžete díky bajonetovému zámku otevřít a zavřít nádrž na olej a palivo v několika málo krocích.
Měkká rukojeť
PRO POHODLNOU PRÁCI. Měkká rukojeť příjemně padne do ruky a bezpečně tlumí část vibrací.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 230 N
- Příkon: 1,7 kW
- Hmotnost: 3,8 kg
- Délka kabelu: 0,4 m
- Hladina akustického tlaku: 92 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 103 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 2,9 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 3,4 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické pily |
|---|---|
| Řezná délka: | 35 cm |
| Váha těla stroje: | 3,90 kg |
| Výbava: | Komfortní verze, Doběhová brzda |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 1700 W |
| Systémová hmotnost bez kabelu: | 4,3 kg |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka kabelu: | 0,4 m |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 44 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 103 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,4 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |




