STIHL MSE 141 C-Q motorová pila
Kód: 12082000304Detailní popis produktu
Elektrická řetězová pila MSE 141: pro začínající a příležitostné uživatele
Elektrická řetězová pila STIHL MSE 141 je obzvláště praktická a lehká a je ideální pro začátečníky. Tuto motorovou pilu můžete použít k řezání palivového dříví i k jednodušším pracím se dřevem kolem domu. Tato elektrická řetězová pila má díky výkonnému motoru a 3/8" pilovému řetězu PMM3 přesvědčivý řezný výkon. Dobrá ergonomie řetězové pily STIHL MSE 141 vám pomáhá při práci a šetří vaše síly. Také další funkce se postarají o maximálně efektivní práci:
- Pomocí bočního napínání řetězu můžete řetěz napnout rychle a bez přímého kontaktu s řetězem pily
- Bezpečná práce díky brzdě řetězu QuickStop Super. Když uvolníte zadní rukojeť, elektrická řetězová pila se okamžitě zastaví
- Ochrana proti přetížení chrání elektrickou řetězovou pilu MSE 141 před poškozením v důsledku přehřátí
- Systém STIHL Ematic zajišťuje účinné mazání řetězu pily, čímž nejen zefektivňuje vaši práci, ale také šetří olej
Výbava a funkce
Ochrana proti přetížení
Při přetížení elektromotor automaticky aktivuje ochranu před tepelným poškozením. Červená pojistka automaticky vyskočí a motor se vypne. Po uplynutí cca 1 minuty se motor ochladí a pila se může po stisknutí pojistky opět uvézt do provozu.
Uvolnění tahu kabelu
ZABRAŇUJE NEÚMYSLNÉMU ODPOJENÍ. Odlehčení tahu kabelu bezpečně upevní prodlužovací kabel k zařízení. Tímto způsobem se zabrání nechtěnému odpojení elektrického zařízení od zdroje napájení.
Horní plnící otvor
PRO POHODLNÉ DOPLŇOVÁNÍ. Plnicí otvor umístěný nahoře umožňuje rychlé a snadné doplnění oleje do řetězové pily.
Transparentní olejová nádrž
SNADNÁ KONTROLA STAVU NAPLNĚNÍ. Průhledná olejová nádrž umožňuje snadnou a rychlou kontrolu hladiny oleje pro mazání řetězu. Vždy tak víte, kdy je třeba doplnit olej, abyste mohli dlouhodobě a efektivně pracovat.
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 230 N
- Příkon: 1,4 kW
- Hmotnost: 3,6 kg
- Délka kabelu: 0,4 m
- Hladina akustického tlaku: 90 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 101 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,3 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 4,2 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické pily |
|---|---|
| Řezná délka: | 30 cm |
| Váha těla stroje: | 3,70 kg |
| Výbava: | Komfortní verze, Doběhová brzda |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 1400 W |
| Systémová hmotnost bez kabelu: | 4,05 kg |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka kabelu: | 0,4 cm |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 39,2 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 101 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,3 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 4,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |





