STIHL MS 212 motorová pila
Kód: 11482000139Detailní popis produktu
Benzínová pila MS 212: Praktická a výkonná
Obzvláště výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje velmi dobrý řezný výkon při nízké spotřebě. Antivibrační systém STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Všechny funkce modelu MS 212 jsou díky jednopákovému ovládání dosažitelné pouze jednou rukou. Díky dlouhé životnosti filtru lze s řetězovou pilou pracovat obzvláště dlouho a efektivně bez častého čištění vzduchového filtru. STIHL nabízí speciální polyamidové filtry pro práci ve sněhu. Nastavitelný karburátor navíc umožňuje přizpůsobení různým nadmořským výškám.
Práci vám ještě více usnadní robustní doraz, s jehož pomocí pila pevně sedí na dřevě – tímto způsobem dosáhnete co nejpřesnějšího řezu. Pokud práci přerušíte, je řetězová pila STIHL díky kombinované páce s funkcí stop okamžitě připravena k opětovnému spuštění. Systém bočního napínání řetězu vám pomůže bezpečně a snadno napnout řetěz.
Benzínová pila má také diagnostickou zásuvku. Ta vašemu prodejci usnadňuje údržbu pily. Prodejce tak rychle získá potřebné informace o verzi stroje, době chodu a pokyny k opravám a údržbě.
Výbava a funkce
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Motor STIHL 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Uzávěr nádrže bez použití nářadí
RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ. Díky víčku palivové nádrže, které nevyžaduje použití nářadí, můžete díky bajonetovému zámku otevřít a zavřít nádrž na olej a palivo v několika málo krocích.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 38,6 cm³
- Výkon: 1,8 kW
- CO2: 849 g/kWh
- Hmotnost: 4,6 kg
- Výkon: 2,6 kg/kW
- Hladina akustického tlaku: 103 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,1 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 3,7 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové pily |
|---|---|
| Řezná délka: | 35 cm |
| Váha těla stroje: | 4,60 kg |
| Výkon: | 1,80 kW |
| Zdvihový objem: | 38,6 cm³ |
| CO₂: | 849 g/kWh |
| Hmotnost systému bez paliva: | 5,28 kg |
| Výkon na hmotnost: | 2,60 kg/kW |
| Šířka drážky: | 1,3 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 40 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 103 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 113 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,7 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |





