STIHL MS 182 motorová pila
Kód: 11482000059Detailní popis produktu
Benzínová pila MS 182: Vyniká při údržbě pozemků
Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 182 je ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků a můžete s ní kácet i menší stromy. Díky výkonnému motoru zvládnete s touto řetězovou pilou velmi širokou škálu úkolů, a to jak při soukromém použití, tak i jako profesionál v zahradnictví, terénních úpravách a v řemesle.
Výkonný motor STIHL 2-MIX pily MS 182 poskytuje velmi dobrý řezný výkon a zároveň nízkou spotřebu. Antivibrační systém STIHL podporuje pohodlnou práci s motorovou pilou a šetří vaše svaly a klouby. Jednopákové ovládání navíc umožňuje ovládat všechny funkce benzínové řetězové pily pouze jednou rukou. Práci vám usnadní také robustní drápový doraz. Pomáhá vám pevně umístit pilu na dřevo a provést tak přesný řez. Robustní filtrační prvek z fleecového materiálu se vyznačuje dlouhými intervaly údržby. Pro práci ve sněhu jsou k dispozici speciální polyamidové filtry.
Další praktická vlastnost pily STIHL MS 182: Po přerušení práce je motor okamžitě připraven k opětovnému spuštění – kombinovaná páka s funkcí Stop automaticky naskočí zpět do provozní polohy. Rychloupínání řetězu navíc usnadňuje jeho opětovné napnutí a podporuje tak práci s co nejmenším počtem přerušení.
Na stroji najdete také diagnostickou zásuvku, která je užitečná při servisu pily. Díky ní získáte u místního prodejce STIHL informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.
Výbava a funkce
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Uzávěr nádrže bez potřeby nářadí
RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ. Díky víčku palivové nádrže, které nevyžaduje použití nářadí, můžete díky bajonetovému zámku otevřít a zavřít nádrž na olej a palivo v několika málo krocích.
Motor STIHL 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 35,8 cm³
- Výkon: 1,6 kW
- CO2: 927 g/kWh
- Hmotnost stroje: 4,6 kg
- Výkon: 2,8 kg/kW
- Hladina akustického tlaku: 103 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 112 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,1 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 3,7 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové pily |
|---|---|
| Řezná délka: | 35 cm |
| Váha těla stroje: | 4,60 |
| Výkon: | 1,60 kW |
| Zdvihový objem: | 35,8 cm³ |
| CO₂: | 927 g/kWh |
| Hmotnost systému bez paliva: | 5,28 kg |
| Výkon na hmotnost: | 2,80 kg/kW |
| Šířka drážky: | 1,3 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 40 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 103 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 112 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,7 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |





