STIHL MS 172 motorová pila
Kód: 11482000007Detailní popis produktu
Benzínová pila MS 172: Kompaktní a všestranná
Kompaktní benzínová řetězová pila STIHL MS 172 je kompaktní a flexibilní stroj vhodný pro soukromé práce i pro profesionální použití v zahradnictví a terénních úpravách a v řemesle. S pilou MS 172 můžete navíc kácet i malé stromy.
Benzínová řetězová pila STIHL MS 172 zaujme výkonným motorem STIHL 2-MIX, který se vyznačuje velmi dobrým řezným výkonem v kombinaci s nízkou spotřebou. Standardní pilový řetěz STIHL 3/8''-P s úzkým záběrem zajišťuje přesné řezy. Řetězová pila STIHL MS 172 je díky antivibračnímu systému STIHL šetrná k vašim svalům a kloubům a pracuje hladce a rovnoměrně.
Obzvláště pohodlné je jednopákové ovládání, které umožňuje provádět všechny funkce pouze jednou rukou. Pokud si uděláte přestávku v práci, řetězová pila je připravena okamžitě znovu nastartovat. Kombinovaná páka s funkcí stop se totiž automaticky odpruží zpět do provozní polohy. Další výhodou při používání pily MS 172 je boční napínání řetězu zajišťuje bezpečné a snadné napínání řetězu bez kontaktu s ostrým řetězem nebo hroty dorazu.
Pro údržbu benzínové řetězové pily je MS 172 vybavena také diagnostickou zásuvkou, díky které získáte u prodejce STIHL informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.
Výbava a funkce
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Motor STIHL 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 31,8 cm³
- Výkon: 1,4 kW
- CO2: 849 g/kWh
- Hmotnost stroje: 4,5 kg
- Výkon: 3,2 kg/kW
- Hladina akustického tlaku: 101 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 112 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,5 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 3,2 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové pily |
|---|---|
| Řezná délka: | 35 cm |
| Váha těla stroje: | 4,50 kg |
| Výkon: | 1,40 kW |
| Zdvihový objem: | 31,8 cm³ |
| CO₂: | 849 g/kWh |
| Hmotnost systému bez paliva: | 5,05 kg |
| Výkon na hmotnost: | 3,20 kg/kW |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
| Délka zařízení s ozubeným dorazem: | 101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 112 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |





