STIHL KMA 135 R KombiMotor
Kód: FA020116811Detailní popis produktu
KM 135 R: Univerzální akumulutárový KombiMotor
Pokud jste profesionál v oboru údržby zahrad nebo zeleně nebo pracujete v komunálních službách, máte mnoho různých úkolů a chcete pracovat co nejflexibilněji, pak je pro vás univerzální KombiMotor STIHL KMA 135 R ideální volbou. Tento akumulátorový KombiMotor lze použít se všemi nástroji STIHL Kombi, takže stačí jen připojit správné nářadí ke spojovacímu dílu v závislosti na vašich potřebách.
Otáčky výkonného EC motoru lze plynule regulovat na ovládací rukojeti. Můžete si nastavit jednu ze tří přednastavených úrovní otáček, které můžete použít jako úsporný režim. Protože motor přístroje STIHL KMA 135 R pracuje velmi tiše, můžete pracovat i v místech s přísnými hlukovými limity a bez ochrany sluchu. Pro zvýšení životnosti motoru je tento vybaven vzduchovým filtrem s kovovou mřížkou. Ten zajišťuje optimální chlazení a snadno se čistí. Pro dostatečnou volnost pohybu i ve stísněných prostorech je KombiMotor STIHL KMA 135 R vybaven kruhovou rukojetí s omezovačem kroků. Omezovač kroků zajišťuje, že se vaše chodidla a nohy nedostanou příliš blízko k nástroji.
Všechny akumulátorové stroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách, např. za deště.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové multisystémy a multimotory |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Rukojeť: | Kruhová, Otočná |
| Váha těla stroje: | 3,40 kg |
| Výkon: | 1,00 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Délka základní jednotky k zásuvce: | 96 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 104 dB(A) |
| Hodnota vibrací vlevo: | 5 m/s² |
| Hodnota vibrací vpravo: | 3,7 m/s² |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 300 S: | podle nástavce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
