STIHL HTA 50 vyvětvovací pila
Kód: LA020116404Detailní popis produktu
HTA 50: Skvělý řezný výkon s tichým chodem
S akumulátorovou vyvětvovací pilou STIHL HTA 50 můžete efektivně pracovat v soukromé sféře při péči o svůj pozemek a zahradu, protože se skvěle hodí pro péči o stromy. Robustní vyvětvovací pila vám poskytne účinnou oporu zejména při prořezávání vysokých větví, ale také při ošetřování dřevin a odstraňování odumřelého dřeva. Díky kompaktní řezné hlavě budete mít při řezání větví v korunách stromů vždy dobrý výhled. Model STIHL HTA 50 je napájen lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AK. Můžete ji používat i v oblastech s přísnými hlukovými limity a nepotřebujete ochranu sluchu.
Díky ergonomicky optimalizované ovládací rukojeti máte všechny ovládací prvky aku pily STIHL HTA 50 pohodlně po ruce. Kompaktní ovládací jednotku můžete používat pravou nebo levou rukou. Celá plocha rukojeti je obalena pohodlným návlekem, takže akumulátorovou vyvětvovací pilu můžete držet pevně v rukou. S pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3 dosáhnete vysokého řezného výkonu.
Díky nízké hmotnosti a bočnímu napínání řetězu pro snadné napínání řetězu pracujete pohodlně, ergonomicky a šetříte své síly. Víko poloprůhledné olejové nádrže lze snadno otevřít pro rychlé doplnění oleje. Robustní hák na větve na kompaktní řezací hlavě umožňuje uchopení a odstranění volných odřezků.
HTA 50 má celkovou délku 280 cm. Díky vícedílné násadě je možná prostorově úsporná přeprava a snadné skladování. S volitelným prodloužením násady můžete násadu prodloužit až na 330 cm.
Výbava a funkce
Uzávěr nádrže bez použití nářadí
RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ. Díky víčku palivové nádrže, které nevyžaduje použití nářadí, můžete díky bajonetovému zámku otevřít a zavřít nádrž na olej a palivo v několika málo krocích.
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Konstantní výkon
KONSTANTNÍ VÝKON BEZ OHLEDU NA STAV NABITÍ BATERIE. U akumulátorového nářadí jiných značek se výkon během práce obvykle snižuje s vybíjením akumulátoru. U akumulátorového nářadí STIHL s funkcí CONSTANT POWER tomu tak ale není. Díky chytré elektronice pracuje váš stroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 0,8 kW
- Výkon: 0,6 kW
- Délka vč. lišty: 280 cm
- Aku systém: AK
- Doba provozu s akumulátorem AK 10: 25 min
- Doba provozu s akumulátorem AK 20: 45 min
- Doba provozu s akumulátorem AK 30 S: 60 min
- Hmotnost stroje: 3,6 kg
- Stupeň ochrany: IPX0
- Hladina akustického tlaku: 78 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 94 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 0,5 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 1,0 m/s²
Seznam kompatibilních vodících lišt a parametrů pro výběr řetězu
Stroj je dodáván s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyvětvovací pily |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Maximální délka s nástrojem: | 280 cm |
| Řezná délka: | 25 cm |
| Váha těla stroje: | 3,60 kg |
| Výkon: | 0,60 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,83 kW |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. provozní doba baterie AK 20: | 45 cm |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Rozteč pilového řetězu: | 1/4''P |
| Stupeň ochrany: | IPX0 |
| Hladina akustického tlaku: | 78 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 94 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 0,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,0 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |






