STIHL HSA 26 SET nůžky na trávu a keře
Kód: HA030113516Detailní popis produktu
HSA 26: Akumulátorové nůžky v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL1
Akumulátorové nůžky na keře STIHL HSA 26 v této sadě jsou vhodné pro soukromé práce, jako je údržba menších stálezelených živých plotů a drobnolistých okrasných dřevin, například zimostrázů. Pomocí nůžek na živý plot můžete také upravovat okraje trávníku.
Volit můžete mezi dvěma noži:
- 1 nůž na keře, řezná délka 20 cm včetně krytu nože
- 1 nůž na trávu, šířka záběru 12 cm včetně krytu nože
Akumulátorové nůžky na živý plot ze systému AS jsou standardně vybaveny nožem na keře a nožem na trávu. Díky noži na keře ve tvaru kapky a optimalizované geometrii nože jsou tenké větve spolehlivě přidržovány v řezném noži, čímž se zajistí optimální výsledek řezu. Pro efektivní zastřihování a stříhání trávy nebo okrajů trávníku můžete použít nůž na trávu. Nože lze měnit bez použití nářadí. Díky ergonomicky optimalizované ovládací rukojeti se nůžky na keře používají bezpečně a pohodlně. Hmotnost pouhých 0,8 kg (bez akumulátoru) a volitelná teleskopická násada umožňují pohodlnou práci ve vzpřímené poloze. Indikátor stavu nabití se 4 LED diodami zobrazuje po stisknutí tlačítka zbývající dobu nabíjení a dobu provozu.
Průměrná doba provozu s doporučeným akumulátorem AS 2 je 110 min.
LED indikace stavu nabití
PRO DOBRÉ PLÁNOVÁNÍ. Stisknutím tlačítka vás LED indikátor stavu nabití kdykoli informuje o zbývající kapacitě baterie. Díky tomu si můžete dobře naplánovat pracovní dobu a včas nabít baterii.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
Stálý výkon bez ohledu na úroveň nabití akumulátoru. Výkon spotřebičů jiných značek často závisí na aktuálním stavu nabití baterie a výkon stroje se tak postupně snižuje v závislosti na zbývající energii v akumulátoru. To není případ strojů a nářadí značky STIHL, kde systém Constant power díky inteligentní elektronice pracuje přístroj konstantně s vysokým výkonem.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 10,8 V
- Příkon: 0,16 kW
- Výkon: 0,1 kW
- Akumulátorový systém: AS
- Rychlost otáček: 2200 ot/min
- Hmotnost: 0,8 kg
- Řezná délka: 20 a 12 cm
- Vzdálenost zubů: 19 mm
- Hladina akustického tlaku: 72 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 80 dB(A)
- Stupeň ochrany: IPX1
Sada obsahuje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AS |
| Řezná délka: | 20 cm |
| Váha těla stroje: | 0,80 kg |
| Výkon: | 0,10 kW |
| Jmenovité napětí: | 11 V |
| Max. napětí: | 12 V |
| Spotřeba energie: | 0,16 kW |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2200 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 19 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX1 |
| Max. provozní doba baterie AS 2: | 110 min |
| Hladina akustického tlaku: | 72 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 80 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


