STIHL GTA 30 SET vyvětvovací pila
Kód: GA050116918Detailní popis produktu
Vyvětvovací minipila GTA 30: s automatickým napínáním řetězu – pro náročné domácí použití
STIHL GTA 30 je ideální pomocník pro péči o stromy a keře, řezání dřevěných stavebních materiálů, skvěle si poradí i s řezáním silnějších větví a přípravou suchého palivového dřeva. Díky vysokému řeznému výkonu je vhodná i pro rozsáhlejší práce v domácím prostředí.
Napnutí řetězu lze snadno upravit bez použití nářadí – stačí otevřít a zavřít kryt řetězového kola. Oranžová sklopná napínací páka umožňuje rychlou montáž řezného nástavce i v rukavicích, například po čištění nebo výměně řetězu.
Výkonný EC motor v kombinaci s řetězem STIHL 1/4" PM3 zajišťuje čistý řez a rychlý postup. S vodicí lištou STIHL Light 01 můžete pohodlně řezat větve až do průměru 15 cm s minimálními vibracemi. Integrovaný nos řetězového kola snižuje tření a zvyšuje efektivitu řezání. Dva akumulátory AS 2 poskytují dostatek energie pro práci bez přerušení.
Ovládací prvky v oranžové barvě jsou dobře viditelné a snadno dostupné pro praváky i leváky. Pogumované rukojeti umožňují bezpečné a přesné vedení pily oběma rukama v různých polohách. Díky praktickému designu, nízké hmotnosti a ergonomickému tvaru je práce pohodlná i při delším používání. Výklopný ochranný kryt chrání před řetězem během práce. Nechybí ani LED displej pro kontrolu stavu nabití a závěsný kroužek pro praktické uložení.
GTA 40 používá 2 akumulátory AS 2, které se vybíjejí paralelně. Pilu nelze používat pouze s jedním akumulátorem.
Maximální počet řezů s doporučeným akumulátory AS 2 na jedno nabití je 180.
Poznámka: Certifikace podle stupně krytí IPX4 znamená, že GTA 30 a AS 2 lze používat v nepříznivých povětrnostních podmínkách a jsou odolné proti stříkající vodě.
LED indikace stavu nabití
PRO DOBRÉ PLÁNOVÁNÍ. Stisknutím tlačítka vás LED indikátor stavu nabití kdykoli informuje o zbývající kapacitě baterie. Díky tomu si můžete dobře naplánovat pracovní dobu a včas nabít baterii.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
Stálý výkon bez ohledu na úroveň nabití akumulátoru. Výkon spotřebičů jiných značek často závisí na aktuálním stavu nabití baterie a výkon stroje se tak postupně snižuje v závislosti na zbývající energii v akumulátoru. To není případ strojů a nářadí značky STIHL, kde systém Constant power díky inteligentní elektronice pracuje přístroj konstantně s vysokým výkonem.
Boční napínání řetězu
PRO SNADNÉ A OPĚTOVNÉ NAPNUTÍ ŘETĚZU. Boční napínání řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.
Certifikace IPX4
OCHRANA PŘED STŘÍKAJÍCÍ VODOU. Třídy ochrany IPX definují ochranu elektrických nebo elektronických zařízení proti vlhkosti. Zkouška ochrany proti vlhkosti je definována v různých stupních. IPX4 testuje ochranu proti stříkající vodě ze všech stran. Akumulátorové spotřebiče s touto certifikací jsou proto určeny pro každodenní používání i za deště.
Odklápěcí ochrana čepele
PRO BEZPEČNOU PRÁCI. S ochranným krytem řetězu můžete při prořezávání větví nebo keřů pracovat efektivně a co nejbezpečněji. Výhled na prováděné řezy zůstává nerušený. Flexibilní, asymetrický ochranný kryt lze vyklopit do úhlu 90 stupňů, takže můžete využít celou délku lišty pily.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 22 V
- Příkon: 0,40 kW
- Výkon: 0,29 kW
- Akumulátorový systém: AS
- Hmotnost: 1,5 kg
- Vibrační hodnota vlevo: 2,9 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 2,1 m/s²
- Hladina akustického tlaku: 80 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 88 dB(A)
Sada obsahuje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyvětvovací pily |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AS |
| Řezná délka: | 15 cm |
| Váha těla stroje: | 1,50 kg |
| Výkon: | 0,29 kW |
| Jmenovité napětí: | 22 V |
| Max. napětí: | 24 V |
| Spotřeba energie: | 0,40 kW |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Rozteč řetězu: | 1/4"P |
| Max. počet řezů na jedno nabití akumulátoru AS 2: | 180 ks |
| Hladina akustického tlaku: | 80 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 88 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


