STIHL GHE 150 drtič
Kód: 60080111160Detailní popis produktu
GHE 150: Výkonný drtič se silným elektromotorem
Velmi kompaktní elektrický drtič STIHL GHE 150 je ideální pro majitele soukromých zahrad. V rámci údržby zahrady se jedná o ideálního pomocníka pro drcení. Rychle rozdrtí i odřezky živých plotů a větve o průměru až 35 mm. Nožový systém STIHL Multi-Cut 150 má vyspělý systém nožů se sendvičovou konstrukcí. Jeho přídavné lopatkové nože a odtrhávací výstupy pracují důkladně a s nízkými vibracemi. Elektrický drtič díky násypce s otvorem ve tvaru čtyřlístku bezpečně a pohodlně pojme i objemný materiál. Široký podvozek elektrického drtiče STIHL GHE 150 zajišťuje perfektní manévrovatelnost a dostatečnou stabilitu. Nadrcený materiál může zahrádkář později použít jako kompost bohatý na živiny ke hnojení.
Sběrný koš zařízení s otvorem ve tvaru čtyřlístku
PRAKTICKÝ PRO ROZVĚTVENÉ VĚTVE. Díky velkému otvoru ve tvaru čtyřlístku můžete zahradní drtič STIHL bezpečně a snadno naplnit i rozvětveným větvemi. Široký tvar vám usnadní práci.
Bezpečnostní uzávěry
Při uvolnění uzavíracích šroubů se aktivuje bezpečnostní spínač stroje. Ten zabraňuje automatickému rozběhnutí stroje i po přerušení přívodu proudu např. po neúmyslném rozpojení přívodního kabelu.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 230 V
- Jmenovitý výkon: 2500 W
- Max. průměr větve: 35 mm
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 2800 ot/min
- Žací nástroj: Multi-Cut 150
- Hmotnost: 28 kg
- Rozměry (ŠxVxD): 48x114x95 cm
- Hladina akustického tlaku měřena LpA: 92 dB(A)
- Zaručená hladina akustického výkonu LWA: 100 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA: 3 dB(A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče |
|---|---|
| Max. průměr větví: | 35 mm |
| Váha těla stroje: | 28,00 kg |
| Výkon: | 2,50 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Rozměry (DxŠxV): | 95 x 48 x 114 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 92 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 100 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


