STIHL GHE 105 drtič
Kód: 60070111150Detailní popis produktu
GH 105: Kompaktní elektrický drtič zahradního odpadu
Zejména amatérští zahrádkáři po celou zahradnickou sezónu ocení kompaktní elektrický drtič STIHL GHE 105. Protože tento elektrický drtič je díky přepravním kolečkům mimořádně mobilní a také velmi všestranný. Dřevnaté odřezky stromů a živých plotů i měkký materiál jsou účinně drceny v nožovém ústrojí Multi-Cut 103 s multifunkčním kotoučem s drticími zuby. S drtičem STIHL GHE 105 tak můžete efektivně zpracovávat větve o tloušťce až 35 mm. GHE 105 spolehlivě rozdrtí i měkký materiál, jako jsou květiny nebo listy. Směsný materiál určení k drcení můžete do drtiče STIHL GHE 105 bezpečně vkládat buď pomocí násypky s otvorem ve tvaru čtyřlístku, nebo podlouhlým podávacím otvorem. Vzniklý drcený materiál s cennými živinami můžete později použít jako kompost a jako organické hnojivo.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 230 V
- Jmenovitý výkon: 2200 W
- Max. průměr větve: 35 mm
- Jmenovité otáčky pracovního nástroje: 2800 ot/min
- Žací nástroj: Multi-Cut 103
- Hmotnost: 19 kg
- Rozměry (ŠxVxD): 48x97x77 cm
- Hladina akustického tlaku měřena LpA: 92 dB(A)
- Zaručená hladina akustického výkonu LWA: 102 dB(A)
- Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA: 3 dB(A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče |
|---|---|
| Max. průměr větví: | 35 mm |
| Váha těla stroje: | 19,00 kg |
| Výkon: | 2,20 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Rozměry (DxŠxV): | 77 x 48 x 97 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 92 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 102 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


