STIHL FSE 71 vyžínač
Kód: 48090114115Detailní popis produktu
FSE 71: Komfortní elektrický vyžínač
Pokud chcete na zahradě pohodlně provádět dokončovací a začišťovací práce či práce na menších plochách, pak je elektrický vyžínač STIHL FSE 71 tou správnou volbou. Měkká rukojeť redukuje vibrace a chrání tak vaše svaly a klouby. Díky tomu se elektrický vyžínač pohodlně drží a snadno se ovládá. Díky nastavitelné obloukové rukojeti s možností nastavení bez použití nářadí můžete pracovat přesně a ergonomicky.
Žací hlava STIHL AutoCut C 6-2 je ideální pro sekání menších trávníků, ale také pro účinné odstraňování odolného plevele na schodech nebo kolem keřů. Chcete-li z hlavy vytáhnout další část struny, jednoduše poklepejte žací hlavou o zem. Odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka se při natahování kabelu nedostane ven ze zásuvky. Pokud často pracujete v okolí stromů nebo kolem záhonů či keřů, doporučujeme použít dodatečně montovatelné ochranné kolo, které ochrání stromy a rostliny. Žací struna neseče mimo prostor vymezený tímto kolem. Další výhoda elektrického vyžínače STIHL FSE 71: Pracuje velmi tiše, takže nepotřebujete ochranu sluchu.
Měkká rukojeť
PRO POHODLNOU PRÁCI. Měkká rukojeť příjemně padne do ruky a bezpečně tlumí část vibrací.
Kruhová rukojeť
VĚTŠÍ VOLNOST POHYBU VE STÍSĚNÝCH PROSTORECH. V úzkých místech, například při úklidu mezi keři, křovinami nebo lavičkami v parku, je všestranný záběr velkou výhodou. Praktická poloha rukojeti umožňuje volný pohyb nářadí a jeho snadné a přesné vedení i ve stísněných prostorách.
Uvolnění tahu kabelu
ZABRAŇUJE NEÚMYSLNÉMU ODPOJENÍ. Odlehčení tahu kabelu bezpečně upevní prodlužovací kabel k zařízení. Tímto způsobem se zabrání nechtěnému odpojení elektrického zařízení od zdroje napájení.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 230 V
- Příkon: 540 kW
- Hmotnost bez kabelu: 4 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 35 cm
- Délka: 153 cm
- Hladina akustického tlaku: 82 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 93 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 4 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 2,8 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Oblouková |
| Váha těla stroje: | 4,00 kg |
| Vyžínací okruh: | 35 cm |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 540 W |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 153 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 93 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 4 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


