STIHL FSA 60 R SET vyžínač
Kód: FA120115700 FA120115710 FA120115700/45200075903 FA120115700/45200075903/00009302339 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
FSA 60 R: Vyžínač v sadě s akumulátorem a nabíječkou pro rozsáhlé práce na zahradě
Vyžínač STIHL FSA 60 R nabízíme v sadě s lithium-iontovým akumulátorem STIHL AK 20 a odpovídající standardní nabíječkou STIHL AL 101. To znamená, že ihned po nabití akumulátoru můžete začít s údržbou trávníku a sekáním okrajů. S lehkým aku vyžínačem STIHL FSA 60 R ze systému AK můžete sekat trávu nebo upravovat okraje trávníku na soukromých pozemcích, zejména podél živých plotů a kolem rostlin nebo objektů. Díky tichému provozu můžete pracovat bez ochrany sluchu i v oblastech s přísnějšími hlukovými limity.
Účinný EC motor pohání řezný nástroj přímo a zajišťuje konstantní pracovní výkon. Díky nízké hmotnosti a vyvážení vyžínače zvládnete i náročnější pracovní úkoly. K tomu přispívá i měkká rukojeť s ovládací pákou s plynulou regulací otáček. Při práci kolem rostlin, květináčů nebo velkých kamenů zabraňuje oblouk pro udržování vzdálenosti poškození rostlin a předmětů nebo přístroje samotného. Díky celoobvodové rukojeti na robustní hliníkové tyči držíte akumulátorový vyžínač STIHL FSA 60 R v sadě s akumulátorem AK 20 a standardní nabíječkou AL 101 pevně ve svých rukách. Vyžínač je standardně vybaven strunovou žací hlavou STIHL AutoCut C 12-2, kterou lze doplňovat bez použití nářadí.
Měkká rukojeť s řadící pákou
PRO KOMFORTNÍ PRÁCI. Měkká rukojeť se spínačem pro zapnutí a vypnutí a zámkem spínací páčky usnadňuje ovládání akumulátorového křovinořezu. Kromě pohodlného uchopení absorbuje část vibrací, které vznikají při práci.
Distanční oblouk
CHRÁNĚNÉ SEČENÍ. Distanční oblouk chrání jak vaše rostliny, tak i hlavu žacího stroje. Podle potřeby ji můžete vyklopit nebo sklopit. Při sekání s strunou nebo jiným plastovým žacím nástrojem tak bezpečně zajistíte, že budete sekat přesně, aniž byste poškodili rostliny, kůru nebo jiné předměty. Je to proto, že žací struna neseká mimo polohu distančního oblouku.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny. Dodržujte pokyny v návodu k obsluze.
Constant Power
STÁLÝ VÝKON BEZ OHLEDU NA ÚROVEŇ NABITÍ AKUMULÁTORU. Výkon spotřebičů jiných značek napájených z akumulátoru se obecně snižuje s tím, jak se akumulátor vybíjí. To není případ akumulátorového nářadí STIHL se systémem CONSTANT POWER. Díky inteligentní elektronice pracuje Váš přístroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Technologie STIHL EC
Bezkartáčový elektromotor STIHL pracuje s efektivním využitím energie a téměř bez opotřebení, mimo jiné i díky předřazené elektronice STIHL EC. Jako inteligentní ústředna rozpozná v každém okamžiku akumulátor zasunutý v nářadí a dodává motoru EC požadovanou energii. Tak je zjištěno, že má nářadí k dispozici neustále optimální výkon. Ten je konstantní po celou dobu vybíjení akumulátoru.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 0,65 kW
- Výkon: 0,5 kW
- Aku systém: AK
- Hmotnost: 3,1 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 35 cm
- Stupeň ochrany: N/A
- Délka: 168 cm
- Hladina akustického tlaku: 77 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 91 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,7 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 2 m/s²
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Rukojeť: | Kruhová |
| Váha těla stroje: | 4,20 kg |
| Výkon: | 0,60 kW |
| Vyžínací okruh: | 35 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Maximální výdrž baterie AK 20 s plastovou čepelí: | 60 min |
| Spotřeba energie: | 0,80 kW |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 166 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 77 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 91 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,3 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


