STIHL FSA 200 křovinořez
Kód: FA032000015Detailní popis produktu
Akumulátorový křovinořez FSA 200.0: Tichý a výkonný pro rychlé sečení
S výkonným akumulátorovým křovinořezem FSA 200 mohou profesionálové sekat větší trávníky velmi efektivně a pohodlně, a to i v oblastech citlivých na hluk. Ergonomická obouruční rukojeť (žací násada) zajišťuje pohodlí při sečení. Díky sklopnému upínacímu zařízení lze rukojeť snadno a rychle nastavit do ergonomické polohy, která vám nejlépe vyhovuje.
Díky záběru sečení až 450 mm a výkonnému motoru EC je aku křovinořez STIHL FSA 200 ideální pro efektivní údržbu zeleně, zejména při sekání trávy a podrostu. Na optimalizované ergonomické ovládací rukojeti můžete nastavit rychlost ve 3 stupních, abyste pracovali co nejefektivněji a s co největší úsporou energie. Režim úspory energie je indikován LED diodou. V závislosti na způsobu použití lze také plynule regulovat rychlost. Antivibrační systém STIHL snižuje u FSA 200 vibrace, čímž šetří vaše svaly a klouby.
Vzduchový filtr zajišťuje dlouhou životnost křovinořezu a navíc se snadno čistí. Kromě kovových žacích nástrojů můžete k sekačce STIHL FSA 200 použít také různé žací hlavy, například STIHL PolyCut 28-2.
Všechny akumulátorové stroje STIHL AP‑Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje FSA 200 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.
Řídítková rukojeť
Řídítková rukojeť se označuje také jako ergonomická žací rukojeť. Umožňuje při sečení přirozený pohyb vyžínače a dá se snadno nastavit pomocí roubíkového šroubu. U vyyžínačů a křovinořezů je řídítková rukojeť vždy nejlepší rozhodnutí, když se mají často vyžínat větší plochy.
Antivibrační systém STIHL
PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružící prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
Nastavení rukojeti bez použití nářadí
INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ ŘEZNÉHO KOTOUČE. Na centrálním upínacím zařízení můžete individuálně nastavit ergonomickou obouruční rukojeť (řídicí rameno). Díky nastavení rukojeti bez použití nářadí k tomu nepotřebujete žádné pomůcky. Pro přepravu a skladování s úsporou místa lze řídicí rameno otočit o 90 stupňů.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 2 kW
- Výkon: 1,6 kW
- Aku systém: AP
- Hmotnost: 5,6 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 45 cm
- Stupeň ochrany: IPX4
- Délka: 180 cm
- Hladina akustického tlaku: 80 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 94 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 2,5-2,8 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 1,6-1,8 m/s²
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Rukojeť: | Řídítková |
| Váha těla stroje: | 5,70 kg |
| Výkon: | 1,60 kW |
| Vyžínací okruh: | 45 cm |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 2 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 500 S |
| Maximální výdrž baterie AP 500 S s žací hlavou: | 40 min |
| Maximální výdrž baterie AP 500 S s kovovým nástrojem: | 70 min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 180 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 80 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 94 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,8 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


