STIHL FS 561 C-EM křovinořez
Kód: 41482000214Detailní popis produktu
FS 561.0 C-EM benzínový křovinořez: vynikající výkon s velkým žacím záběrem a nízkou spotřebou
Výkonný křovinořez STIHL FS 561 C-EM ocení především profesionálové v lesnictví a údržbě krajiny a obecně při náročných úkolech.
Velký průměr žacího okruhu 560 mm umožňuje mimořádně efektivní práci i v náročných podmínkách. Díky nástavci STIHL BrushCut se 3 noži se můžete na FS 561 C-EM spolehnout i při obzvláště rychlém postupu sečení. Můžete účinně prořezávat nebo odstraňovat i odolné porosty, jako je například spletitá tráva a plevel.
Díky systému STIHL ErgoStart můžete křovinořez nastartovat snadno a bez námahy. Systém STIHL M-Tronic 3.0 navíc zajišťuje nepřetržitý optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách – a tím i pohodlnou obsluhu vašeho stroje. Robustní profesionální křovinořez navíc produkuje pouze nízké vibrace, což umožňuje pohodlnou práci i při zdlouhavé práci. K tomu přispívá i ergonomická řídítková rukojeť, která podporuje přirozený pohyb. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE GRIP navíc poskytuje vysoce ergonomickou a intuitivní práci.
Optimalizovaný ochranný kryt poskytuje dobrý výhled na pracovní plochu a zároveň usnadňuje bezpečné skladování křovinořezu.
Řídítková rukojeť
Řídítková rukojeť se označuje také jako ergonomická žací rukojeť. Umožňuje při sečení přirozený pohyb vyžínače a dá se snadno nastavit pomocí roubíkového šroubu. U vyžínačů a křovinořezů je řídítková rukojeť vždy nejlepší rozhodnutí, když se mají často vyžínat větší plochy.
STIHL M-tronic
SPOLEHLIVÁ PRÁCE S NEJLEPŠÍM VÝKONEM. SPOLEHLIVÁ PRÁCE S NEJLEPŠÍM VÝKONEM. STIHL M-Tronic je elektronický řídicí systém pro motorové pily a další benzinové stroje značky STIHL. Tento systém automaticky reguluje množství paliva, časování zapalování a otvírání přívěry vzduchu, aby stroj pracoval optimálně za všech podmínek bez ohledu na nadmořskou výšku, okolní teplotu, kvalitu paliva nebo stav filtru vzduchu. Jeho hlavními výhodami tak je automatické nastavování karburátoru, lepší startování (systém si pamatuje poslední provozní podmínky a podle toho upraví dávkování paliva), optimální výkon (motor běží vždy v ideálních otáčkách), úspora paliva a nižší emise a jednoduchost obsluhy (méně potřeby zásahů uživatele-ideální i pro méně zkušené).
Antivibrační systém STIHL
PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružicí prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
STIHL ergostart
ÚSPORNÉ STARTOVÁNÍ. Díky funkci STIHL ErgoStarts šetříte energii při startování motoru. Stačí rovnoměrný a stálý tah za startovací lanko. Potřebná rychlost u startovacího lanka je výrazně nižší, motor se rychle a spolehlivě nastartuje pomalým tahem. Tato funkce je užitečná i při použití přídavné pružiny mezi klikovým hřídelem a hnací řemenicí.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 57,1 cm³
- Výkon: 2,8 kW
- CO2: 828 g/kWh
- Hmotnost: 10,2 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 56 cm
- Objem palivové nádrže: 990 cm³
- Délka: 176 cm
- Hladina akustického tlaku: 101-102 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 112-115 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3,2-3,7 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 3,2-3,7 m/s²
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Řídítková |
| Váha těla stroje: | 10,20 kg |
| Výkon: | 2,80 kW |
| Vyžínací okruh: | 56 cm |
| Zdvihový objem: | 57,1 cm³ |
| CO₂: | 828 g/kWh |
| Objem palivové nádrže: | 0,99 l |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 176 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 112 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,7 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 3,7 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


