STIHL FS 120 křovinořez
Kód: 41342000446Detailní popis produktu
FS 120: Velmi silný motorový vyžínač o výkonu 1,3 kW s řidítkovou rukojetí
Pro práci na větších plochách a na obtížnějších porostech, k odstranění plevelů, k výřezu náletových dřevin, k efektivní likvidaci nežádoucích křovin. Výkonný a spolehlivý stroj s dlouhou životností. Antivibrační systém STIHL, multifunkční rukojeť, řídítková rukojeť, nosný popruh.
Jednoruční multifunkční rukojeť
POHODLNÁ OBSLUHA. Díky jednoruční multifunkční rukojeti můžete stroj snadno a spolehlivě ovládat jednou rukou. Protože jsou v ní integrovány všechny důležité ovládací prvky, je rukojeť vhodná pro praváky i leváky.
Řídítková rukojeť
Řídítková rukojeť se označuje také jako ergonomická žací rukojeť. Umožňuje při sečení přirozený pohyb vyžínače a dá se snadno nastavit pomocí roubíkového šroubu. U vyžínačů a křovinořezů je řídítková rukojeť vždy nejlepší rozhodnutí, když se mají často vyžínat větší plochy.
Kompenzátor
NIŽŠÍ NÁROKY NA ÚDRŽBU. Řídicí systém v karburátoru, kompenzátor, zajišťuje vyrovnáváním tlaku tak, že výkon motoru, kvalita výfukových plynů a spotřeba paliva zůstávají po dlouhou dobu téměř konstantní i přes rostoucí znečištění vzduchového filtru. Vzduchový filtr proto čistěte až tehdy, když nastane citelný pokles výkonu. Tímto způsobem můžete dlouhodobě pracovat bez údržby.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 30,8 cm³
- Výkon: 1,3 kW
- CO2: 825 g/kWh
- Celková hmotnost: 6,3 kg
- Hladina akustického tlaku: 98 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 110 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 4,9-6,3 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 4,2-5 m/s²
- Průměr vyžínacího okruhu: 42 cm
- Objem palivové nádrže: 640 cm³
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Řídítková |
| Váha těla stroje: | 6,40 kg |
| Výkon: | 1,30 kW |
| Vyžínací okruh: | 42 cm |
| Zdvihový objem: | 30,8 cm³ |
| CO₂: | 825 g/kWh |
| Objem palivové nádrže: | 0,64 l |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 176 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 107 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 4,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 4,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


