STIHL FR 235 zádový křovinořez
Kód: 41512000016Detailní popis produktu
FR 235: Pro sečení v obtížném terénu
Pro sečení v obtížném terénu. Dobře se hodí pro sečení s kovovým nářadím a sekací hlavou. Kulatá rukojeť s omezovačem kroků, kryt vzduchového filtru s papírovým filtrem, nový polstrovaný a ergonomický nosný rám.
Komfortní systém přenášení
PRO ENERGETICKY ÚSPORNOU PRÁCI. S komfortním nosným systémem pracujete díky optimalizovanému rozložení hmotnosti i při delším použití bez námahy a pohodlně. Prodyšné polstrování zad zajišťuje příjemný pocit při nošení.
Jednoruční multifunkční rukojeť
POHODLNÁ OBSLUHA. Díky jednoruční multifunkční rukojeti můžete stroj snadno a spolehlivě ovládat jednou rukou. Protože jsou v ní integrovány všechny důležité ovládací prvky, je rukojeť vhodná pro praváky i leváky.
Antivibrační systém STIHL
PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružicí prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
Kompenzátor
NIŽŠÍ NÁROKY NA ÚDRŽBU. Řídicí systém v karburátoru, kompenzátor, zajišťuje vyrovnáváním tlaku, že výkon motoru, kvalita výfukových plynů a spotřeba paliva zůstávají po dlouhou dobu téměř konstantní i přes rostoucí znečištění vzduchového filtru. Vzduchový filtr proto čistěte až tehdy, když nastane citelný pokles výkonu. Tímto způsobem můžete dlouhodobě pracovat bez údržby.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 36,3 cm³
- Výkon: 1,5 kW
- CO2: 864 g/kWh
- Hmotnost: 10,3 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 42 cm
- Objem palivové nádrže: 810 cm³
- Délka: 275 cm
- Hladina akustického tlaku: 99 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 111 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 2,2-4,9 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 2,1-4,9 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Řídítková |
| Váha těla stroje: | 10,30 kg |
| Výbava: | Zádový křovinořez |
| Výkon: | 1,50 kW |
| Vyžínací okruh: | 42 cm |
| Zdvihový objem: | 36,3 cm³ |
| CO₂: | 864 g/kWh |
| Objem palivové nádrže: | 0,81 l |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 275 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 99 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 108 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 4,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


