STIHL Elektrický vysavač SE 62 E
Kód: 47840124404Detailní popis produktu
STIHL Elektrický vysavač SE 62 E
Snadno ovladatelný a praktický vysavač kapalných a suchých nečistot. S funkcí čištění filtru, hliníkovou sací trubkou a aretovatelnými řízenými koly. V domácnosti, ale i ve sklepě, garáži, dílnách a dalších prostorách (i venkovních), kde můžeme využít i funkci mokrého vysávání. Vhodné pro živnostníky pro práci a úklid dílny. Vysavač je výkonnější než předchozí model, má větší kola a jeho výbava je obohacena. Oproti verzi bez označení "E" má automatické zapínání chodu (např. při spolupráci s brousícím strojem je možné při spuštění tohoto stroje automaticky zapínat odsávání pomocí vysavače SE 62 E) Navíc má, oproti základnímu modelu, dodatečnou možnost uskladnění příslušenství a teleskopickou sací trubici.
Vysavač kapalných a suchých nečistot s automatickým zapínáním
Naše +
Technická specifikace
-
Max. příkon motoru: 1.400 W
-
Max. podtlak: 210 bar
-
Množství nasávaného vzduchu: 3.600 l/min
-
Objem sáčku: 20 l
-
Pohotovostní hmotnost: 8 kg
-
Délka sací hadice: 3,5 m
-
Průměr sací hadice: 32 mm
-
Hladina akustického tlaku: 70,9 dB(A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické dílenské vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Čištění filtru: | Manuální systém |
| Délka sací hadice: | 3,5 m |
| Funkce: | Foukání, Mokré vysávání, Suché vysávání |
| Objem sběrné nádoby: | 20 l |
| Váha těla stroje: | 8,00 kg |
| Výbava: | Adaptér pro elektrické nářadí, Automatické zapnutí - zásuvka |
| Počet fází: | 1 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Síťové napětí: | 50-60 Hz |
| Příkon: | 1,40 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový průtok na turbíně: | 60 l/s |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Průměr hadice: | 3,2 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 71 dB(A) |
| Vícenásobný filtrační systém: | ano |
| Filtrační vložka: | papírová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

