STIHL Elektrický vysavač SE 33
Kód: SE010124413Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrický vysavač SE 33
K čištění suchých i mokrých ploch v blízkosti domu i k čištění automobilu. Mnohostranně použitelný díky rozsáhlé nabídce příslušenství. Přepínatelná podlahová hubice pro pružný přechod mezi vysáváním kapalných a suchých nečistot, funkce foukání připojením sací trubky na přípojku pro odvádění vzduchu, 2dílná sací trubka pro dobrou ergonomii. Ideální uložení příslušenství přímo na přístroji, štěrbinová hubice, podlahová hubice, 2 m dlouhá sací hadice.
Mnohostranně použitelný díky rozsáhlé nabídce příslušenství
Technická specifikace
- Max. příkon motoru: 1.400 W
- Max. podtlak: 210 bar
- Množství nasávaného vzduchu: 3.600 l/min
- Objem sáčku: 12 l
- Pohotovostní hmotnost: 5,4 kg
- Délka sací hadice: 2 m
- Průměr sací hadice: 37 mm
- Hladina akustického tlaku: 73 dB(A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické dílenské vysavače |
|---|---|
| Čištění filtru: | Ruční (vytažení a oklepání/omytí) |
| Délka sací hadice: | 2 m |
| Funkce: | Foukání, Mokré vysávání, Suché vysávání |
| Objem sběrné nádoby: | 12 l |
| Typ filtrace: | Sáčková |
| Váha těla stroje: | 5,50 kg |
| Počet fází: | 1 |
| Spotřeba energie: | 1400 W |
| Síťové napětí: | 50-60 Hz |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Příkon: | 1,40 kW |
| Max. podtlak: | 210 mbar |
| Objemový průtok na turbíně: | 60 l/s |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Průměr hadice: | 3,7 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 73 dB(A) |
| Vícenásobný filtrační systém: | ano |
| Filtrační vložka: | Omyvatelná netkaná textlie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

