STIHL Elektrický drtič GHE 250
Kód: 60080111040Detailní popis produktu
STIHL Elektrický drtič GHE 250
Elektrický drtič zahradního odpadu GHE 250 s výkonným elektromotorem pro pravidelné zpracovávání měkkého materiálu a příležitostné zpracování větví. Ideální ke zpracování většího množství materiálu. S elektrickou přípojkou a sendvičovým nožovým ústrojím.
Naše +
Plnící násypka zvukově izolovaná. Velká plnící násypka usnadňuje plnění zahradního drtiče STIHL. Násypka s tlumením hluku se zabudovanou ochranou proti úlomkům se stará o práci s malou hlučností a o bezpečnost uživatele.
Díky vypínači s tlačítky krytými fólií a indikaci provozu je obsluha komfortní a snadná.
Elektromechanické bezpečnostní blokování - při uvolnění uzavíracích šroubů se aktivuje bezpečnostní spínač stroje. Ten zabraňuje automatickému rozběhnutí nářadí po přerušení proudu např. po údržbě nebo výměně nožů, případně po neúmyslném rozpojení kabelů.
Patentovaná řezací technika: Tichý nožový kotouč se sendvičovou konstrukcí s otočnými řezacími noži, drtícími noži a předřazeným drtičem. Multi-Cut 250 zpracuje velké množství rostlinných zbytků, ale také větve až do průměru 35 mm.
Technická specifikace
-
Příkon: 2.500 W
-
Napětí: 230 V
-
Jmenovité otáčky pracovní nástroje: 2.800 ot./min.
-
Max. Ø větví: 35 mm
-
Hmotnost: 27 kg
-
Pracovní nástroj: Multi-Cut 250
-
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 103 dB(A)
-
Faktor nejistoty KpA: 3 dB(A
-
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 92 dB(A
Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/plus/

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní drtiče |
|---|---|
| Max. průměr větví: | 30 mm |
| Váha těla stroje: | 30,00 kg |
| Výkon: | 2,50 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2800 ot/min |
| Rozměry (DxŠxV): | 107 x 48 x 143 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 92 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 103 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
