STIHL Elektrický drtič GHE 140 L
Kód: 60130111150Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrický drtič GHE 140 L
Kompaktní sklopný elektrický drtič zahradního odpadu GHE 140 L se silným elektromotorem pro příležitostné zpracování středně silných větví. S elektrickou přípojkou, otvorem ve tvaru čtyřlístku, vestavěnou nádobou na rozdrcenou hmotu a tichým ústrojím.
Kompaktní sklopný elektrický drtič zahradního odpadu pro středně silné větve
Naše+
- Plnící otvor ve tvaru čtyřlístku pro účinné a snadné plnění i rozvětveného materiálu.
- Ozubený válec - srdcem silného a tichého drtiče STIHL je speciální drtící ústrojí s robustním, pomaluběžným ozubeným válcem. Drtí pečlivě a tiše větve o průměru až 40 mm rychlostí 40 ot. za minutu.
- Široký podvozek pro vysokou stabilitu a odolnost
- Integrovaná, průhledná nádoba na štěpku o obsahu 60 l
- Sklopný mechanismus - u modelu GHE 140 L je možnost zasunout drticí mechanismus do nádoby na rozdrcenou hmotu a významně tak zmenšit rozměry stroje pro jeho skladování.
Technická specifikace
- Příkon: 2.500 W
- Napětí: 230 V
- Max. Ø větví: 40 mm
- Hmotnost: 23 kg
- Jmenovité otáčky pracovní nástroje: 40 ot./min.
- Pracovní nástroj: ozubený válec
- Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 93 dB(A)
- Faktor nejistoty KpA: 3 dB(A
- Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 85 dB(A
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní drtiče |
|---|---|
| Max. průměr větví: | 35 mm |
| Váha těla stroje: | 24,00 kg |
| Výkon: | 2,50 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Max. průměr větví: | 35 mm |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 40 ot/min |
| Žací nástroj: | Řezný válec |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Rozměry (DxŠxV): | 64 x 49 x 96 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 85 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 93 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

