STIHL Elektrický drtič GHE 135 L
Kód: 60130111126Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrický drtič GHE 135 L
Tichý elektrický drtič STIHL GHE 135 L s příkonem 2300 wattů zpracuje větve až do průměru 35 mm. Materiál je pomalu vtahován ozubenými válci, což zajišťuje výrazně tišší provoz než u štěpkovačů s rotujícími noži. Výsledná zpracovaná hmota následně padá přímo do integrované průhledné nádoby na štěpku o objemu 60 litrů.
NAŠE+
- Plnící otvor ve tvaru čtyřlístku pro účinné a snadné plnění i rozvětveného materiálu.
- Ozubený válec - srdcem silného a tichého drtiče STIHL je speciální drtící ústrojí s robustním, pomaluběžným ozubeným válcem. Drtí pečlivě a tiše větve o průměru až 35 mm rychlostí 40 ot. za minutu.
- Široký podvozek pro vysokou stabilitu a odolnost
- Integrovaná, průhledná nádoba na štěpku o obsahu 60 l
Technická specifikace
-
Příkon: 2.300 W
-
Napětí: 230 V
-
Max. Ø větví: 35 mm
-
Hmotnost: 23 kg
-
Jmenovité otáčky pracovní nástroje: 40 ot./min.
-
Pracovní nástroj: ozubený válec
-
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 94 dB(A)
-
Faktor nejistoty KpA: 2,4 dB(A
-
Naměřená hladina akustického tlaku LpA: 87 dB(A
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní drtiče |
|---|---|
| Max. průměr větví: | 35 mm |
| Váha těla stroje: | 23,20 kg |
| Výkon: | 2,30 kW |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 40 ot/min |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Rozměry (DxŠxV): | 64 x 49 x 96 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 87 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 94 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

