STIHL BGA 300 zádový fukar
Kód: BA030115914Detailní popis produktu
Zádový akumulátorový foukač BGA 300: velmi tichý i přes vysoký foukací výkon
Pokud provádí například technické služby úklidové práce v oblastech citlivých na hluk, hraje hlasitost používaných strojů důležitou roli. Právě z tohoto důvodu jsme akumulátorový foukač STIHL BGA 300 vybavili novým systémem STIHL pro snížení hluku. Kromě toho se snížením určitých frekvencí dosáhne také příjemnějšího zvuku. Maximální rychlost vzduchu 86 m/s zaručuje mimořádně vysoký čisticí výkon, takže snadno odfouknete i těžké a mokré listí a efektivně zvládnete čistit celé parky, cesty a ulice.
Pro optimální hospodaření s energií můžete na ovládací rukojeti s LED displejem pohodlně nastavit výkon foukání pomocí 4 předdefinovaných úrovní. Nastavitelnou foukací trubici lze jednoduše zkrátit nebo prodloužit. Kompaktní konstrukce akumulátorového foukače je navíc uzpůsobena tak, abyste se při práci mohli pohodlně pohybovat i v úzkých prostorech, například mezi zaparkovanými auty. Vaše záda ocení bederní pás, který je součástí nosného systému fukaru.
Ergonomický nosný systém s pohodlnými ramenními popruhy a bederním pásem optimálně rozkládá svou hmotnost.
Pro práci s foukačem BGA 300 je nutný alespoň jeden zádový akumulátor STIHL AR, nebo adaptér akumulátorů ADA 1000.
Všechny akumulátorové stroje STIHL AP-Systému jsou určeny především pro profesionální uživatele a pro každodenní použití, a to i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Stroje jsou testovány proti stříkající vodě v náročných interních testech, které vychází z normy IPX4.
Motor EC
NÍŽKÉ NÁROKY NA ÚDRŽBU A EFEKTIVITA. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti umožňuje EC motor energeticky efektivní práci. Kromě toho má tento motor dlouhou životnost.
Konstantní výkon
KONSTANTNÍ VÝKON BEZ OHLEDU NA STAV NABITÍ BATERIE. U akumulátorového nářadí jiných značek se výkon během práce obvykle snižuje s vybíjením akumulátoru. U akumulátorového nářadí STIHL s funkcí CONSTANT POWER tomu tak ale není. Díky chytré elektronice pracuje váš stroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Certifikace IPX4
OCHRANA PROTI STŘÍKAJÍCÍ VODĚ. Třídy ochrany IPX definují ochranu elektrických strojů proti vlhkosti. Zkouška ochrany proti vlhkosti je definována v různých stupních. IPX4 certifikuje ochranu proti stříkající vodě ze všech stran. Akumulátorové nářadí s touto certifikací je proto určeno pro každodenní použití, a to i v deštivých podmínkách.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Foukací výkon s kulatou tryskou: 26 N
- Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: 86 m/s
- Aku systém: AP
- Doba provozu s akumulátorem AP 30: 25 min
- Doba provozu s akumulátorem AP 200 S: 16 min
- Doba provozu s akumulátorem AP 300 S: 25 min
- Doba provozu s akumulátorem AP 500 S: 30 min
- Doba provozu s akumulátorem AR 2000 L: 105 min
- Doba provozu s akumulátorem AR 3000 L: 150 min
- Hmotnost: 7,4 kg
- Proud vzduchu s kulatou tryskou: 970 m³/h
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hladina akustického tlaku: 84 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 94 dB(A)
- Vibrační hodnota vpravo: 0,2 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Foukací síla: | 26 N |
| Funkce: | Foukání |
| Hubice: | Kulatá, Plochá (s příslušenstvím) |
| Váha těla stroje: | 7,40 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AR 3000 L |
| Max. provozní doba baterie AR 3000 L: | 150 min |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 86 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 970 m³/h |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku: | 84 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m: | 62 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 94 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 0,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


