STIHL Benzínový MultiMotor MM 56
Kód: 46040115401Detailní popis produktu
Benzínový MultiMotor STIHL MM 56
Silný pohon pro MultiSystem STIHL. Umožňuje snadnou přepravu díky sklopnému rámu a jednoduché skladování díky praktickému závěsnému oku. Práci usnadní ergonomicky umístěné ovládací prvky. Různé MultiNástroje pro ošetřování trávníku, zpracování půdy a čištění ploch se dají bez použití nářadí velmi rychle vyměnit.
Perfektní na odstraňování sněhu při použití kartáče nebo válce.
Pro široké spektrum úkonů při péči o trávník, kultivaci půdy a čištění ploch. Velký výběr MultiNástrojů STIHL, sklopný rám pro snadnou přepravu, zjednodušené komfortní startování, tlačítko Stop, papírový vzduchový filtr. Parametry: 27,2 cm3, 0,85 kW/1,2 k, 8,3 kg.
Související výměnné nástroje
- Vertikulátor RL-MM
- Odstraňovač mechu MF-MM
- Válcový čistič KW-MM
- Zarovnávač okrajů FC-MM
- Kypřič půdy BK-MM
- Půdní fréza BF-MM
- Zametací kartáč KB-MM
- Podvozek k KB-MM a KW-MM
- Přídavné závaží pro BF-MM, BK-MM
Technická data
- Zdvihový objem: 27,2 cm3
- Výkon: 0,85 kW
- Hmotnost: 8,4 kg
- Hladina akustického tlaku: 92 dB
- Hladina akustického výkonu: 102 dB
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové multisystémy a multimotory |
|---|---|
| Váha těla stroje: | 8,30 kg |
| Výkon: | 0,85 kW |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| CO₂: | 873 g/kWh |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,7-4,1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 4,0-5,1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

