STIHL Benzínový KombiMotor KM 94 R-CE
Kód: 41492000089Detailní popis produktu
Benzínový KombiMotor STIHL KM 94 RC-E
Benzínový KombiMotor STIHL KM 94 RC-E podporuje profesionální uživatele při údržbě nebo kultivaci větších ploch. Motor STIHL 2-MIX je praktický a úsporný. Díky funkci částečného zatížení STIHL ECOSPEED regulujete otáčky přímo na multifunkční rukojeti s jednoručním ovládáním, takže můžete individuálně nastavit výkon podle potřeby a ušetřit přitom palivo. Technologie STIHL ErgoStart umožňuje snadné a bezproblémové startování KombiMotoru STIHL KM 94 RC-E. Elektronický systém zapalování zajišťuje bezproblémový chod motoru a nižší emise výfukových plynů. Po přerušení práce můžete díky tlačítku Stop motor bez prodlení znovu nastartovat. Ergonomická kruhová rukojeť s omezovačem kroků vám pomůže pohodlně pracovat s přístrojem STIHL KM 94 RC-E i ve stísněných prostorách. Systém proti vibracím STIHL redukuje vibrace motoru a chrání tak vaše svaly a klouby.
Díky polstrovanému nosnému popruhu můžete klidněji a efektivněji vykonávat i delší práce. STIHL KM 94 RC-E je vhodný pro všechny Kombi nástroje v rámci systému KombiSystem od STIHL. Praktická rychlospojka s upínacím šroubem umožňuje rychlou výměnu nástroje a rozšiřuje tím možnosti použití přístroje. Kromě toho se model KM 94 RC-E díky dělené násadě snadno přepravuje a skladuje.
Technická data
- Zdvihový objem: 24 cm³
- Výkon: 0,9 kW
- Hmotnost: 4 kg
- Délka základní jednotky ke spoji: 90 cm
- CO2: 794 g/kWh
Výbava a funkce
V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.
Kruhová rukojeť s omezovačem kroků

PRO BEZPEČNOU PRÁCI V STÍSNĚNÉM PROSTORU. Rukojeť zajišťuje dobrou ovladatelnost přístroje i v omezených prostorových podmínkách. Omezovač kroků zajišťuje vaši bezpečnost: Chodidla ani nohy se během práce nemohou příliš přiblížit nožům nebo žacím hlavám.
Motor STIHL 2-MIX

OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Rychloupínací spojka se šroubovým závitem

RYCHLÁ MONTÁŽ KOMBINOVANÉHO NÁŘADÍ. Rychlospojka umožňuje rychlé připojení a odpojení různých KombiNástrojů vašeho stroje bez použití nářadí.
STIHL ergostart
ÚSPORNÉ STARTOVÁNÍ. Díky funkci STIHL ErgoStarts šetříte energii při startování motoru. Stačí rovnoměrný a stálý tah za startovací lanko. Potřebná rychlost u startovacího lanka je výrazně nižší, motor se rychle a spolehlivě nastartuje pomalým tahem. Tato funkce je užitečná i při použití přídavné pružiny mezi klikovým hřídelem a hnací řemenicí.
Tlačítko STOP

RYCHLÉ OBNOVENÍ ČINNOSTI. Pomocí tlačítka STOP můžete rychle a snadno vypnout stroj pro krátké přerušení práce. Protože tlačítko po stisknutí skočí zpět do původní polohy, motor je okamžitě připraven k opětovnému spuštění. To poskytuje větší pohodlí po přerušení práce a zvyšuje efektivitu vaší práce.
Elektronický zapalovací systém

Dělitelná hřídel

PRO POHODLNOU PŘEPRAVU A ÚSPORNÉ SKLADOVÁNÍ. Díky dělitelné hřídeli je možné zařízení rychle rozebrat pro jednodušší přepravu a uložit tak, že šetří místo. K rozdělení hřídele nepotřebujete žádné nářadí.
STIHL ecospeed

Antivibrační systém STIHL

PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružicí prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
Návod k obsluze ke stažení zde
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové multisystémy a multimotory |
|---|---|
| Rukojeť: | Kruhová, Otočná |
| Váha těla stroje: | 4,00 kg |
| Výbava: | Komfortní verze, STIHL ErgoStart |
| Výkon: | 0,90 kW |
| Zdvihový objem: | 24,1 cm³ |
| CO₂: | 794 g/kWh |
| Délka základní jednotky k zásuvce: | 90 cm |
| Hladina akustického výkonu: | 95 |
| Garantovaná hladina akustického výkonu: | 106 dB(A) |
| Hodnota vibrací vpravo: | 6,9 m/s² |
| Hodnota vibrací vlevo: | 8,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

