STIHL Benzínový drtič GH 460.1 C
Kód: 60122000016Detailní popis produktu
STIHL Benzínový drtič GH 460.1 C
Výkonný benzinový drtič zahradního odpadu GH 460 C, vhodný i k drcení velkého objemu silných větví a měkkého materiálu. Díky velké násypce ale rychle zpracuje i velké objemy měkkého zahradního materiálu. S dvoukomorovým systémem, sendvičovým nožovým ústrojím a bezpečnostním spínačem „One Click/One Turn“. Benzinový motor umožňuje použití kdekoliv bez ohledu na přípojku elektrické energie a tento stroj se tak stává výborným pomocníkem při práci v sadech, školkách, parcích a jiných oblastech profesionálního použití. 344 cm3, 5,8 kW/7,9 k. Pracovní otáčky 2800/min.
Mnohostranně využitelný drtič zahradního odpadu s benzínovým motorem
Naše +
Dvoukomorový řezací systém zpracuje dokonale jak tvrdý, tak i měkký materiál.
Vyklápěcí plnící násypka dovoluje pohodlné vkládání větví.
Široký podvozek zajišťuje bezpečné postavení a snadnou přepravu.
Bezpečnostní spínač "One Click/One Turn" - o větší komfort při práci se stará inovační bezpečnostní spínač "One Click/One Turn", který je integrován přímo v upevňovacích šroubech.
Pneumatiky i široký podvozek zahradních drtičů GH 460 C usnadňují přepravu a zajišťují velmi dobrou stabilitu.
Drtící a štěpkovací systém "Multi-Cut 460" s inovativním dvoukomorovým systémem pro oddělené zpracování měkkého materiálu a větví.
Servisní nářadí uložené v úložném prostoru u zahradních drtičů VIKING umožňuje rychlou a profesionální údržbu drtiče, jako např. výměnu nože.
Technická specifikace
- Max. průměr větví: 75 mm
- Jmenovitý výkon: 6,5 kW / 7,9 HP / 2800 ot./min
- Motor: EVC 2.000,0
- Objem: 352 cm3
- Hmotnost stroje: 76 kg
- Řezný nástroj: Multi-Cut 450
- Zaručená hladina akustického výkonu LwA: 104 dB(A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní drtiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Max. průměr větví: | 75 mm |
| Váha těla stroje: | 75 kg |
| Výkon: | 6,50 kW |
| Zdvihový objem: | 352 cm³ |
| CO₂: | 700 g/kWh |
| Typ motoru: | EVC 2000 |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje: | 2560 ot/min |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
| Rozměry (DxŠxV): | 108 x 89 x 137 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 94 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 104 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

