STIHL Akumulátorový KombiMotor KMA 80 R
Kód: FA080116800Detailní popis produktu
Akumulátorový kombimotor KMA 80 R: silný výkon a nastavitelné otáčky
STIHL KMA 80 R je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem EC a je dobře vyvážený, abyste s ním mohli pohodlně a snadno pracovat. V závislosti na použití můžete přímo na ovládací rukojeti nastavit variabilní regulaci otáček se 2 stupni. V režimu ECO (stupeň 1) pro méně náročné práce má stroj nižší spotřebu energie, čímž se prodlužuje životnost akumulátoru. Pokud chcete využívat plné otáčky, stačí pomocí posuvného přepínače přepnout na rychlost 2. Otáčky lze také plynule regulovat v závislosti na nasazeném KombiNářadí.
Polstrovaná oblouková rukojeť vám poskytuje flexibilitu a volnost pohybu i ve stísněných prostorech. Rukojeť si můžete snadno nastavit podle vaší výšky, abyste mohli vždy zaujmout ergonomickou pracovní polohu.
Stroj je dodáván bez nabíječky a akumulátoru!
Technické parametry
- Jmenovité napětí: 36 V
- Hmotnost bez baterie: 3,1 Kg
- Bateriový systém: AK
Veškeré výrobky STIHL vám předvedeme v naší kamenné prodejně.
Návod k obsluze ke stažení zde
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové multisystémy a multimotory |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Rukojeť: | Kruhová, Otočná |
| Váha těla stroje: | 3,40 kg |
| Výkon: | 0,80 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Délka základní jednotky k zásuvce: | 92 cm |
| Hodnota vibrací vlevo: | 5,0 m/s² |
| Hodnota vibrací vpravo: | 3,2 m/s² |
| Hladina akustického výkonu: | 102 (dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku: | 90 (dB(A)) |
| Doporučený akumulátor: | AK 30 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AK 30 S: | podle nástavce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

