STIHL Akumulátorový KombiMotor KMA 200 R
Kód: FA030116803Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorový kombimotor KMA 200 R
STIHL KMA 200 R přesvědčí vysokým výkonem a obzvláště vysokými rychlostmi . Praktické výhody zejména při práci s křovinořezem FSS-KM. Křovinořez FSS-KM z řady kombinovaných nástrojů STIHL má řezný kruh 450 mm , což je dobré pro rychlý postup práce .
Zvláště výkonný EC motor STIHL KMA 200 R je tak tichý, že můžete pracovat s většinou kombinovaných nástrojů, například s velmi tichým křovinořezem FSS-KM, bez ochrany sluchu v prostředích citlivých na hluk, jako jsou školy, nemocnice nebo v městském parku. Pomocí tlačítka na ergonomické ovládací páce můžete snadno volit mezi 3 rychlostními stupni s LED displejem . Tímto způsobem si můžete užívat energeticky účinný provoz, který je dokonale přizpůsoben vašim potřebám . Snížením spotřeby energie také prodloužíte životnost baterie na jedno nabití.
Stroj je dodáván bez nabíječky a akumulátoru!
Výhody
- Výkonný akumulátorový kombimotor pro profesionální použití
- Lze použít za všech povětrnostních podmínek díky testované ochraně proti stříkající vodě
- Kompatibilní s konektorem Smart Connector 2 A pro lepší správu vozového parku
- Lze kombinovat se všemi nástroji z CombiSystem
Technické parametry
- Jmenovité napětí 36 V
- Hmotnost bez baterie a nářadí 3,9 Kg
- Bateriový systém AP
Veškeré výrobky STIHL vám předvedeme v naší kamenné prodejně.
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové multisystémy a multimotory |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Rukojeť: | Kruhová, Otočná |
| Váha těla stroje: | 3,90 kg |
| Výkon: | 1,50 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Délka základní jednotky k zásuvce: | 94 cm |
| Doporučený akumulátor: | AP 500 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 500 S: | podle nástavce |
| Hladina akustického tlaku: | 95 (dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu: | 103 (dB(A)) |
| Hodnota vibrací vpravo: | 4,4 m/s² |
| Hodnota vibrací vlevo: | 6,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

