STIHL Akumulátorový foukač BGA 86
Kód: BA020115903 BA020115903_SET BA020115903_SETPLUS BA020115903/48667018301_SETPREMIUM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorový foukač BGA 86
Komfortně ovladatelný, velmi výkonný akumulátorový foukač pro profesionální použití, zvláště ve městě, např. na hřištích a parkovištích. K odstraňování listí, posekané zelené hmoty a nečistot. O 40 % vyšší foukací výkon oproti BGA 85 při současně snížené hmotnosti. Kulatá hubice, měkká rukojeť, třístupňové nastavení délky foukací trubky. Plochá hubice pro vyšší rychlost vzduchu je k dostání jako příslušenství.
Výkonný akumulátorový foukač
Klíčové vlastnosti akumulátorového foukače STIHL BGA 86:
- o 40% větší foukací výkon oproti předchůdci BGA 85
- měkčená rukojeť
- nízká hmotnost
- 3 stupně nastavení délky foukací trubky
- o 50% větší foukací síla
Provozní doby BGA 86:
- s akumulátorem AP 100 až 11 minut
- s akumulátorem AP 200 až 17 minut
- s akumulátorem AP 300S až 26 minut
- s akumulátorem AR 2000 až 84 minut
Kompatibilní s řadou akumulátorové techniky STIHL AP - Systém.
Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky.
Technická specifikace
- Jmenovité napětí 36 V
- Foukací síla 15 N
- Rychlost vzduchu s kruhovou hubicí 69 m/s
- Rychlost vzduch s plochou hubicí 76 m/s
- Objemový průtok vzduchu s kruhovou hubicí 780 m3/hod
- Hmotnost 2,8 kg
Obsah balení
- Akumulátorový foukač BGA 86
- Návod k obsluze v českém jazyce
https://youtu.be/hQXFJxfYd-w
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde BGA 86
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Foukací síla: | 15 N |
| Funkce: | Foukání |
| Hubice: | Kulatá, Plochá (s příslušenstvím) |
| Váha těla stroje: | 2,80 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Max. provozní doba baterie AP 300 S: | 150 min |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 69 m/s |
| Max. rychlost proudění vzduchu s plochou tryskou: | 76 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 780 m³/h |
| Proudění vzduchu s plochou tryskou: | 710 m³/h |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku: | 79 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m: | 58 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 90 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 0,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

