STIHL Akumulátorový foukač BGA 60 Set
Kód: BA040115904- BA040115904/45200075902 BA040115904/45200075904 Zvolte variantuDetailní popis produktu
STIHL Akumulátorový foukač BGA 60 Set
Akumulátorový foukač BGA 60 má mimořádně vysoký výkon, který můžete snadno korigovat díky nastavitelné síle foukání. Navzdory vysokému výkonu EC-motoru je foukač velmi tichý, takže není třeba používat ochranu sluchu. S foukačem listí BGA 60 lze kombinovat jakýkoli akumulátor ze STIHL AK-Systému. Pro nejlepší výkon foukače však doporučujeme akumulátor STIHL AK 30. Foukač listí má mimo jiné délkově nastavitelnou foukací trubici, která je na kulaté trysce opatřena kovovým kroužkem.
K čištění chodníků a jiných suchých povrchů: Foukač BGA 60
Pro ambiciózní soukromé uživatele je akumulátorový foukač listí BGA 60 tím nejlepším pomocníkem a hravě si poradí s vyčištěním silnic, cest, parkovišť nebo jiných suchých ploch od listí, trávy, papírů a dalších nafoukaných nečistot.
Výhody
- S baterií AK 30 a nabíječkou AL 101
- Výkonný bateriový fukar určený pro náročné individuální uživatele
- Rychle a efektivně odstraňuje odumřelé listí a další odpad
- Nastavitelná délka foukací trubice s kovovým kroužkem
- Pro použití v oblastech citlivých na hluk
- Kompatibilní se všemi bateriemi systému AK
Technická specifikace
- Akumulátorový systém: Lithium-ion Compact
- Provozní doba s AK 30: až 16 min
- Max. objemový průtok vzduchu: 950 m³/h
- Provozní doba s AK10: až 9 min
- Provozní doba s AK 20: až 13 min 1
- Průtok vzduchu: 780 m³/h
- Max. rychlost vzduchu: 69 m/s
- Rychlost proudění vzduchu: 459 m/s
- Max. průtok vzduchu: 950 m³/h
- Hmotnost: 2,3 / 3,5 kg
- Max. průtok vzduchu: 558 cf/min
- Hladina akustického tlaku: 76 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 89 dB(A)
- Síla foukání: 15 N
- Hodnota vibrací vpravo: 1,2 m/s²
- Jmenovité napětí: 36 V
Obsah balení
- Akumulátorový foukač BGA 60
- Akumulátor AK 30
- Nabíječka AL 101
- Návod k obsluze v českém jazyce
https://youtu.be/13ErkgBkcCY
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Foukací síla: | 15 N |
| Funkce: | Foukání |
| Hubice: | Kulatá |
| Váha těla stroje: | 2,30 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AK 30 S |
| Max. provozní doba baterie AK 30 S: | 130 min |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 69 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 780 m³/h |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Hladina akustického tlaku: | 76 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m: | 56 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 89 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,2 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

