STIHL Akumulátorový foukač BGA 100
Kód: 48660115905Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorový foukač BGA 100
Příjemně tichý, lehký a velmi výkonný akumulátorový foukač pro profesionální použití zejména v oblastech citlivých na hluk. Kulatá tryska, pogumovaná měkká rukojeť a tři výkonové stupně s doplňkovou funkcí Boost. Foukač může být provozován s běžnými zásuvnými akumulátory AP 100, AP 200, AP 300, které se však v tomto případě nezasouvají přímo do přístroje, nýbrž jsou neseny v pouzdře na opasku obsluhy a toto pouzdro je s foukačem propojeno kabelem. Vzhledem ke svému vysokému výkonu a jemu odpovídající spotřebě energie je ovšem předpokládán provoz se zádovým akumulátorem AR 2000.
Nenápadný provozním hlukem, překvapivý výkonem.
- Provozní doba s akumulátorem AP 100 až 11 minut
- Provozní doba s akumulátorem AP 200 až 22 minut
- Provozní doba s akumulátorem AP 300 až 33 minut
- Provozní doba s akumulátorem AR 2000 až 80 minut
Kompatibilní s řadou akumulátorové techniky STIHL AP - Systém.
Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky.
Technická specifikace
- Hmotnost bez akumulátoru kg 2,5
- Foukací síla 17 N
- Hladina akustického tlaku dB(A) 80
- Hladina akustického výkonu dB(A) 90
- Hodnota vibrací vpravo m/s2 2,5
- Objemový průtok vzduchu m3/h 840
- Technologie akumulátoru Lithium-Ion PRO
- Provozní doba s akumulátorem AP 100 min až 11
- Provozní doba s akumulátorem AP 200 min až 22
- Provozní doba s akumulátorem AP 300 min až 33
- Provozní doba s akumulátorem AR 2000 min 4) až 80
Obsah balení
- Akumulátorový foukač BGA 100
- Návod k obsluze v českém jazyce
https://www.youtube.com/watch?v=2WWjVdDueWU&list=PL4as2Y0fb49LjWXpPRNJn3n64YwYR41Zj&index=10
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Foukací síla: | 17 N |
| Funkce: | Foukání |
| Hubice: | Kulatá, Plochá (s příslušenstvím) |
| Váha těla stroje: | 2,50 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AR 3000 L |
| Max. provozní doba baterie AR 3000 L: | 595 min |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 75 m/s |
| Max. rychlost proudění vzduchu s plochou tryskou: | 81 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 840 m³/h |
| Proudění vzduchu s plochou tryskou: | 760 m³/h |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku: | 80 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m: | 56 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 90 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 0,9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

